Poslední nález skrýše zbrojního arzenálu svědčí o tom, že islamisté mají na Evropany už i protitankové střely.

28.08.2017 08:39
Intifáda v Evropě nebude žádné šolíchání. Islamisté úporně zbrojí, a kromě samopalů granátů, neprůstřelných vest, trhavin a munice, mají už i protitankové rakety. Leckteré ministerstvo obrany v evropských zemích by si z tempa a sofistikovanosti zbrojení islámistů mohlo vzít příklad. Jejich výdaje na zbrojení totiž daleko přesahují ony obligatorní 2% z celkových příjmů, přes která se mnohá ministerstva obrany už léta nedostala.
 
To potvrzují každoroční nálezy francouzskou policií utajovaných islámistických skladů zbraní, které zdánlivě nikomu nepatří, kdykoli však je policie s islamisty konfrontována, jsou po zuby ozbrojení. Poslední nález takové skrýše zbrojního arzenálu, je však velkou rybou. Svědčí o tom, že islamisté mají na Evropany už i protitankové střely. Kolik takových zbrojních skrýší islámisté v Eropě už mají a jaký arzenál ukrývají, zbývá jen hádat.
 
A pokud jde o odhodlané bojovníky, mají jich islámisté v Evropě taky bezpočet. Za vůbec největší líheň islámistů na světě jsou již po léta považovány evropské věznice, v nichž muslimská klientela čítá v některých zemích EU až okolo 75%. Dá se tak předpokládat, že jedny z prvních útoků evropské intifády budou vedeny na věznice s cílem osvobození bratří ve víře a získání tak stovek napružených a po odplatě lačnících bojovníků. Takto pak hravě získají početní převahu nad evropskými profesionálními armádami.
 
Zdroje :
 
 

Diskusní téma: Poslední nález skrýše zbrojního arzenálu svědčí o tom, že islamisté mají na Evropany už i protitankové střely.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek