Poslanci ANO podpořili v Evropském parlamentu jednohlasně Globální kompakt o migraci, ve kterém se národní státy vzdají svého práva rozhodovat o tom, kdo se usídlí na jejich území.

07.05.2018 21:40

Poslanci ANO podpořili v Evropském parlamentu jednohlasně Globální kompakt pro řízenou,  bezpečnou a legální migraci - tedy projekt, ve kterém se národní státy vzdají svého práva rozhodovat o tom, kdo se usídlí na jejich území.

Toto právo delegují na nikým nevolenou OSN/IOM a ty jim budou befelem přikazovat migrační kvóty a rozhodovat o tom, odkud a jaké migranty přijmou.

Vše bude probíhat pod dohledem a ve spolupráci s EU/Sorosovskými neziskovkami.

Text usnesení v češtině je zde.

Hlasování:

  PRO PROTI ZDRŽEL SE
NEPŘÍTOMEN
ANO Ježek, Dlabajová, Charanzová,
Telička
   
ČSSD Poche Keller Poc, Sehnalová
ODS   Zahradil, Tošenovský  
KDU-ČSL a TOP09 Niedermayer, Polčák, Pospíšil Zdechovský, Šojdrová Svoboda
KSČM   Konečná Kohlíček, Maštálka
Svobodní   Payne  

Zdroj: https://www.votewatch.eu/en/term8-progress-on-un-global-compa...

 

Zdroj

 

Q.S.

Vymalováno.... ale to je vlastně už dávno. Teď to jen odklepli.

Diskusní téma: Poslanci ANO podpořili v Evropském parlamentu jednohlasně Globální kompakt o migraci, ve kterém se národní státy vzdají svého práva rozhodovat o tom, kdo se usídlí na jejich území.

Datum: 20.05.2018

Vložil: kosa na kámen

Titulek: čůráci

jste ohnilí kokoti.

Datum: 09.05.2018

Vložil: milan SOTÁK

Titulek: Poslanci ANO podpořili v Evropském

Asi se všichni pomátli na zdravém rozumu, jinak si to nedovedu představit. Jak může někdo být tak bezpáteřní a zradit svoji vlast za kus žvance!!! Nezávidím mladé generaci co je čeká!!!

Datum: 10.05.2018

Vložil: Kučera

Titulek: Re: Poslanci ANO podpořili v Evropském

To je za to, jak dopadly volby. Babiš je normální podnikatel, je napojen na evropské fondy a pokud bude mít z něčeho užitek, nebude se rozmýšlet . Tomio 0kamura je národnostní politik, vlastenec, i když se dostal do parlamentu, bohužel je sám a to nestačí.
Je to bohužel marný boj proti globálnímu prediktoru, novému Světovému řádu , to jsou dómy Židů nevím jak se správně píší Rokšild,. Rokeferer atp.
Evropská civilizace, jak ji známe dnes, degeneruje
a zanikne..Budou se rodit noví, bezpohlavní lidé, kteří tzv. inklůsí ve školství budou mít IQ na úrovni cvičené opice , která bude ale pořádně dělat ,.poslouchat a nebude revoltovat. Jako v cirkuse....taková byla a posléze zdegenerovala a zanikla říše Římská.-
Je to bohužel smutný výhled do budoucna. Věřím, že nás spasí Ježíš Kristus, přijde den spasení . Do té doby musíme konat dobro , pomáhat si a věřit.

Přidat nový příspěvek