Pokud Evropa neuzavře své hranice, co zastaví Islámský stát a Třetí svět před příchodem a výměnou populace na kontinentu?

08.09.2015 20:51

To je jen začátek toho, co má přijít, pokud Evropa nevytáhne padací most.

„Liberalismus je ideologie sebevraždy Západu,“ píše James Burnham v jeho knize z roku 1964 „Sebevražda Západu.“

Burnham předpověděl, že bezmyšlenkovitá velkodušnost liberálů, kteří podřídí zájmy svých vlastních občanů a národů před utopistickými a altruistickými impulsy, přinese ukončení západní civilizace.

Mýlil se? Zvažte, co se děje v Evropě.

Foto: Wikimedia Commons.

Foto: Wikimedia Commons.

Srbsko, Maďarsko a Slovensko, malé národy, které cítí, že budou zaplaveny žadateli o azyl z muslimského světa, se snaží utěsnit své hranice a zajistit bezpečí v jejich vlasti.

Jejich instinkt pro přežití, jejich povědomí o etice záchranných člunů, je bystré. Přesto jsou odsuzováni za pokus sami sebe zachránit.

Mezitím, papež vyzývá katolíky celého světa, aby přivítali žadatele o azyl, a Angela Merkelová chce jen letos přijmout 800.000 uprchlíků, i když začala reptat již v Bavorsku.
To je ale jen začátek toho, co má přijít, pokud Evropa nevytáhne padací most.

Desítky tisíc Syřanů na Balkáně, v Maďarsku, Rakousku a Německu jsou jen první vlnou. Za nimi v Libanonu, Turecku a Jordánsku čeká další 4 milióny uprchlíků ze syrské občanské války. Sledujíc úspěch první vlny se nyní dávají do pohybu.

Za nimi je 2 milióny Alavitů, 2 milióny křesťanů, kteří brzy uprchnou ze Sýrie, poté, co padne režim Bašára Asada do rukou teroristů Islámského státu a al-Kájdy, kteří se již zmocnili poloviny krví prosáklé země.

Nyní Iráčané, žijící v jejich zemi, ve které padají vyhlídky pro sjednocení a mír, se dávají také do pohybu. Mezi tisíci utečenců valící se do Evropy z Turecka, jsou Pákistánci, Bangladéšané a také Afghánci. Až Američané opustí Afghánistán a Taliban se začne mstít, bude na Západ prchat ještě více Afghánců.

Afrika má miliardu lidí, což je počet, který se do roku 2050 zdvojnásobí, a vystoupá na 4 miliardy do roku 2100. Budou tito Afričané snášet život chudoby pod nemilosrdnými, neschopnými, zkorumpovanými a tyranskými režimy, pokud dveře do Evropy zůstanou dokořán?

Co se blíží, není těžké předpovědět.

Evropě dojde altruismus dlouho předtím, než vyčerpá uprchlíky. Jak v pondělí uvedl deník New York Times, konec islámské migrace do Evropy není v dohledu.

Humanitární organizace řekly deníku New York Times, že „po sobě jdoucí vlny migrantů, budou následovat měsíce, nebo dokonce roky, do té doby, než se války, chudoba a další základní příčiny dislokací zmírní.“

Ale vzhledem k terorismu, který se šíří z Nigérie přes Maghreb na Blízký východ, se šíří války a tyranie v těchto regionech, které nebudou mírové a prosperující a svobodná Evropa bude pro ně vždy magnetem.

Pokud Evropa neuzavře své hranice, co zastaví Islámský stát a Třetí svět před příchodem a výměnou populace na kontinentu za svůj vlastní druh, když smršťující se domorodá populace v Evropě vymírá?

Bude stará Evropa vůbec rozpoznatelná v polovině století?

Nevyhnutelné reakce na to, co se děje, už začaly.

Evropské národy rozdělí strany bojující proti přistěhovalectví, jako je Národní fronta ve Francii a UKIP ve Velké Británii, které budou získávat své příznivce, dokud hlavní strany neomezí přistěhovalectví, nebo budou smeteny ze svých úřadů.

V Německu a Rakousku se již tvoří odpor mezi desítkami tisíc lidí.

Východní Evropa se smršťující se populací národů ukázala jen malý zájem o přijímání migrantů.

I přes silnou kritiku své opozice, izraelský premiér Bibi Netanjahu nepřijme arabské a muslimské žadatele o azyl. Poté, co postavil plot z Gazy do Eilatu, aby zabránil Afričanům před přechodem Sinae, zeď oddělující západní břeh Izraele, Bibi nyní staví plot na jordánské hranici.

Předseda Palestinské samosprávy Mahmúd Abbás uvedl, že by uvítal palestinské žadatele o azyl. Obě strany vědí, že v tomto boji, demografie může být jejich osudem.

Schengenská smlouva, která zaručuje „otevřené hranice“ mezi národy Evropské unie také pravděpodobně nepřežije tuto invazi. Národní hranice Evropy budou pravděpodobně obnoveny.

A mezitím, co se prohlubuje divize mezi jednotlivými zeměmi, kolik migrantů přijmout, a kdy zavřít dveře, EU se může sama zhroutit kvůli těchto významných a emocionálních záležitostí.

Počty tisíců migrantů proudících do Evropy a stovky tisíc a miliónů dalších, kteří budou přicházet po nich donutí Evropany řešit tuto existenciální otázku.

Kdo jsme? Jsme unikátní a samostatné národy určité rasy a kmene, určité historie a víry, jazyka a kultury, identifikovatelné po celém světě, a stojí za je zachovat i za cenu našich životů?

Jsme v první řadě Češi, Němci, Rusové, Poláci, Italové, Španělé či Francouzi?

Nebo jsme prostě Evropané žijící na nejmenším kontinentě světa a sdílíme víru v rovnost všech národů a kultur, sekularismus a sociální demokracii?

Každý živočišný druh reaguje nebo se odvrací, pokud jiný druh ohrozí jeho trávník.

Nakonec měl Burham nejspíš pravdu.

Liberalismus je ideologie západní sebevraždy.

Zdroj

Diskusní téma: Pokud Evropa neuzavře své hranice, co zastaví Islámský stát a Třetí svět před příchodem a výměnou populace na kontinentu?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek