Pokud by po sérii „sorosových“ manifestací došlo k svržení vlády, prezident by jmenoval vládu novou. Pokud by ta ale nedostala důvěru parlamentu, všechny pravomoci by přešly na prezidenta. Nastal by prezidentský model státu.

07.03.2018 18:09

Státní převrat na Slovensku? A co potom?

Podle analytiků Slovensku hrozí státní převrat. Pokud by po sérii „sorosových“ manifestací došlo
k svržení vlády, prezident by jmenoval vládu novou. Pokud by ta ale nedostala důvěru parlamentu, všechny pravomoci by přešly na prezidenta. Nastal by prezidentský model státu.

Je známo, že Kiska plní zájmy ne Slovenska, ale Bruselu. Tolik analytik.


Premiér a jeho vláda se přes mnohé nedostatky v dané situaci postavili ve dvou strategických věcech za národ, a to odmítnutím:
1) Istanbulské úmluvy,
2) kvót na islámské imigranty.

Tím chrání Slovensko před nastolením systému autogenocidy národa. To je v tyto dny podstatné a to je třeba zdůrazňovat a nenechat se zmanipulovat masmédii a sorosovskými neziskovkami, které sledují sebevraždu Slovenska. Udivuje, že s nimi tvoří jednotu tři biskupové, kteří se tím projevili jako zrádci církve i národa: Forgáč, Lach a Zvolenský. Manipulačně očernili vládu z vraždy a iniciovali její svržení.

Čest patří těm slovenským biskupům, kteří se od nich distancovali. Istanbulská úmluva je spojena i s nadnárodním mechanismem, tzv. GREVIO. Děti budou preventivně, tedy bezdůvodně, kradeny kvůli tzv. domácímu násilí z jakékoliv rodiny, a to nenávratně. Tak už je tomu například v Norsku, Finsku, Francii, Anglii, Německu... Informace jsou ale přísně utajovány, takže veřejnost o těchto hrozných zločinech vůbec neví. 

V Norsku 100 z ukradených dětí páchá ročně sebevraždu.

Nad takovými hroby potom Forgáč a Zvolenský už nebudou pronášet patetická kázání ani iniciativní výzvy...

Ratifikovat Istanbulskou úmluvu je v důsledku horší, než podepsat rozsudek smrti nad statisíci bezbranných dětí! Díky Bohu, současná slovenská vláda odmítla smlouvu ratifikovat!

Realita dědičného hříchu

Proč fungují technologie státních převratů s cílem autogenocidy? Je zde realita osobního a dědičného hříchu. Všichni lidé mají svědomí. Ale pokud se rozhodli pro cestu zla a odmítají pravdu, svědomí se otupí. Když pak přijde kritická volba, rozhodnou se ke své škodě. Stručně řečeno, dědičný hřích je naprogramované šílenství končící ve věčném zavržení.

Příkladem takového šílenství je Německo. Táhne do své země miliony islamistů, kteří dobrodince zabíjejí, znásilňují a okrádají. Kdo jen zveřejní jejich zločin, je za to dle zákona trestán až pěti lety vězení.

Ještě větší šílenství je, že kardinál Marx a němečtí biskupové islamizaci podporují a k tomu ještě jako první zavádějí sňatky homosexuálů v katolických chrámech! Co se týče Slovenska, na 99 % se ví, v čím zájmu byla vražda novináře a na 101 % se také ví, že nebyla v zájmu premiéra a vlády. Přesto ale, což je nonsens, byly vyhlášeny manifestace v 60 městech. Sorosovi aktivisté se slzami v očích házejí mezi mladé lidi jiskry: „Novinář položil život, zabili jeho děvče...

Nikdo nesmí být lhostejný, je třeba vyjít do ulic! Je třeba svrhnout vládu, ta za to může!“ Děvčata se rozpláčou, v chlapcích to vře. Sami začnou přesvědčovat ještě jiné. Jde o emocionální požár. Nikdo netuší, jaké bude mít sebezničující následky. Tito oklamaní mladí lidé už nechtějí slyšet hlas pravdy, že vláda v této situaci chce jejich dobro a že nemá nic společného s vraždou a že oni jsou zneužiti, aby sami sobě kopali hrob.

Netuší, jak krutý systém kradení dětí chystá Istanbulská úmluva a co by přinesla islamizace Slovenska.

Nikdy by neuvěřili, čemu vlastně otevírají dveře. Ale masmédia už konají svou práci a rozdmýchávají emoce k svržení vlády. Každý máme soucit se zavražděnými, ale nesmíme se nechat zmanipulovat, aby tato zločinná vražda byla připsána nevinným s cílem autogenocidy národa!

 

BKP

 

Q.S.

Zcela jistě nejde pouze o Istanbulskou úmluvu, ale o celý komplex mechanismů likvidujících národní státy, stabilitu evropské civilizace, rozdmýchávající občanské nepokoje a války, přeměnu obyvatelstva v atomizovanou mediálně ohlupovanou masu a dolaďovaní parametrů pro globální převzetí moci nad planetou 1%.

Diskusní téma: Pokud by po sérii „sorosových“ manifestací došlo k svržení vlády, prezident by jmenoval vládu novou. Pokud by ta ale nedostala důvěru parlamentu, všechny pravomoci by přešly na prezidenta. Nastal by prezidentský model státu.

Datum: 07.03.2018

Vložil: dit

Titulek: Majdan

Cituji-Fabiani má totiž na svedomí už viac štátnych prevratov. Tiež náhle odstúpenie Maďariča neveští nič dobré, lebo myslieť si, že vrcholový politik Smeru odstúpil, lebo plače za nebohým Kuciakom a cíti za jeho smrť osobnú zodpovednosť, mi príde skôr ako sci-fi, než ako realita. Fico tým ale stráca reálne spoločenské pozície a keď kvôli vzdaniu sa tretiemu sektoru dajú od neho ruky preč jeho spoločensky najsilnejší ministri, tak prevaha v parlamente mu v prípade mnoho tisícového davu v uliciach nijak nepomôže.

Každý aj priemerne mysliaci človek si dokáže v prípade vzniku reálnej - masívnej podpory protestov proti vláde zmanipulovatelnejšou časťou obyvateľstva vydedukovať, že za vraždou Kuciaka a jeho priateľky bolo asi niečo viac, ako iba pomsta mafie, čomu ...více zde zdroj
https://www.slovenskeslovo.sk/category-forum/1386-kto-skoli-novinarov

Datum: 07.03.2018

Vložil: dit

Titulek: Aktivisti majdanu už řádí

Pred schodisko pred košickým magistrátom zase vyliali aktivisti umelú krv.

https://www1.pluska.sk/Spravy/Z-domova/Situacia-Slovensku-vyostruje-pochodoch-zacali-mestach-objavovat-krvave-tricka

Datum: 07.03.2018

Vložil: dit

Titulek: Majdan

"Domnievame sa, že "krvavé" tričká môžu v uliciach vzbudiť negatívne emócie a vybičovať deštruktívne vášne. Prihovárame sa za to, aby sa situácia upokojila a aby zvíťazil triezvy a racionálny pohľad na vec. Takto demonštrovaný postoj môže byť kontraproduktívny, môže situáciu vyhrotiť a vyvolať presný opak toho, čo aktivisti chceli vo svojom prirodzenom postoji povedať,"uvádza sa v stanovisku více zde
https://www1.pluska.sk/Spravy/Z-domova/Situacia-Slovensku-vyostruje-pochodoch-zacali-mestach-objavovat-krvave-tricka

Přidat nový příspěvek