Pokrytecký kabaret za "Výzvou vědců".

22.08.2015 11:22

Současná (vnucená) přemíra tolerance vůči cizímu je umělá a jeví se mnohdy jako vědomé očkování budoucích střetů, dle hesla rozděluj a panuj
Dnes je to zřetelné v účelovém horování pro přijetí Muslimů do Evropy. Internacionalismus minulého století byl nahrazen multikulturalismem a teď čekáme na novou ideu k dosažení stejného cíle- totiž oslabení Evropanů

 

Když chtějí vědci být bráni dospělými občany vážně, tak si holt nevystačí s nějakým voláním po klidu na práci a styděním se za Čechy, jako imunolog Hořejší. Na to jeho stydění se za Čechy jsou Češi imunní. Myslím, dospělí, příčetní Češi.

Když už se chtějí vědci mermomocí společensky angažovat, tak dospělí občané chtějí od vědců slyšet, kdo tu migrační krizi způsobil. Jestli je to pro osoby zovoucí se vědci taková věda, tak se můžou zeptat tohohle jejich vědeckého kolegy, také podpesaného pod tou vědeckou mravní výzvou. Ten by o tom třeba mohl něco vědět. 

Václav Němec, Ph.D. 
Ústav filosofie 
a religionistiky, FF UK 


Tady v čase 1:20 útočí na Klause, protože si dovolil oponovat té neokonské kabale, která si umanula zničit Sýrii. To je teda nátura! Podporuje neokonské zničení Sýrie a následné rozpoutání migrační krize a pak ze sebe dělá svatouška a vyzývá občany ke klidu.

A to jsem vzal milosrdně namátkou jenom jednoho vědátora podepsaného pod tou výzvou.

R.K.

Zdroj

Diskusní téma: Pokrytecký kabaret za "Výzvou vědců".

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek