Podle švédské policie existuje NO-GO oblastí celkem 55 ve 22 městech Švédska. Vládne zde násilí, trestná činnost, vydírání gangy, útoky na policii, hasiče a novináře. Nikdo s těmito ghetty ale nic nedělá, zůstávají nedotčená. Švédsko je "vyřízeno".

12.08.2015 10:10

Pravá tvář multikulturního obohacení

Velké rezidenční plochy se vyvíjí do samostatných enkláv, kde jsou úřady ignorovány. Tyto oblasti jsou řízeny velkými rodinnými klany, které vytvořily gangy na páchání všech možných druhů trestných činů.

Mezi gangy v přistěhovaleckém ghettu Rosengard v Malmö proběhla nedávno regulérní bitva pomocí palných zbraní, policií bylo 25 lidí bylo zatčeno. 

„Ztrácíme to tady. Poslední banka se odstěhovala z této oblasti poté, co do její budovy byla odpálena raketa. Lékárna byla tolikrát vyloupena, že ji nakonec uzavřeli. Pojišťovna se přestěhovala. Na policisty, sanitky a hasičské vozy házejí kameny několikrát během měsíce. To není žádná novinka,“ říká Jacob Ekström policejní velitel na předměstí Stockholmu.

„Jedná se o no-go-oblasti,“ dodává k oblastem, kde osamělý policejní vůz nemá šanci.

Podle švédské policie existuje takovýchto NO-GO oblastí celkem 55 ve 22 městech Švédska. Vládne zde násilí, trestná činnost, vydírání gangy, útoky na policii, hasiče a novináře. Nikdo s těmito ghetty ale nic nedělá, zůstávají nedotčená.

„Je to senzační, že existují oblasti ve Švédsku, kde již neexistuje švédské právo,“ říká ironicky výzkumník Lars Korsell.

Gangy se podle něj objevily začátkem a v půlce 90. let minulého století. Tvořili je přistěhovalci z bývalé Jugoslávie, Íránu, Iráku a Libanonu.

Zdroj: Den Korte Avis

Zdroj

Diskusní téma: Podle švédské policie existuje NO-GO oblastí celkem 55 ve 22 městech Švédska. Vládne zde násilí, trestná činnost, vydírání gangy, útoky na policii, hasiče a novináře. Nikdo s těmito ghetty ale nic nedělá, zůstávají nedotčená.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek