Po Trumpových slovech na adresu Bašára Asada a Ruska stojí svět na okraji útesu.

08.04.2018 20:08

Rusko a Írán jsou odpovědny za podporu zvířete Asada. Draze za to zaplatí,“ napsal Donald Trump na Twitteru.

Jsou to slova pacifikované loutky vojensko-průmyslového komplexu, jak tento finančně politický kartel označil prezident Dwight Eisehower, který byl pravděpodobně poslední americký prezident, který ho ještě dokázal držet pod kontrolou. Konec Kennedyů byl definitivním koncem jakés takés kontroly státní administrativy nad touto hydrou. Od Johnsona, Nixona, Forda, Cartera, Regana, Bushe st., Clintona, Bushe ml., Obamu až po Trumpa moc tohoto impéria jen posilovala a de facto pohltila /deep state/ americkou administrativu, média a všechna důležitá odvětví státu. Pacifikovaný Trump tak místo slíbeného vysušení bažiny bude maskotem světového konfliktu a konce současného světa.

Presumpce viny a vylhané a vykonstruované záminky k agresi.

Tak je nyní stále zřetelněji poznávána doposud umně skrývaná skutečná tvář světového predátora. Cesta akcelerovaná 11. září 2001 jako Pax Americana, kterou dnes již lemují milióny mrtvých a na jejímž konci budou nejspíš miliardy.

 

Quintus Sertorius

Diskusní téma: Po Trumpových slovech na adresu Bašára Asada a Ruska stojí svět na okraji útesu.

Datum: 09.04.2018

Vložil: Martin Rubáš

Titulek: USA by se měli stáhnout ze Sýrie

USA by se měli stáhnout z ze Sýrie. Jenom tam napáchali škody a podpořili radikální islám. Intervence USA poškodili křesťany na blízkém východně a pomohli islamistům. V Iráku už křesťané nejsou. Podle nedávné zprávy USA dodaly zbraně do Sýrie v hodnotě dvou miliard dolarů. Většina z těchto zbraní skončila v rukou ISIS přímo nebo nepřímo prostřednictvím "umírněných", kteří si sebou vzali zbraně, když se přidali k ISIS nebo al-Káidě. Kdyby vyhráli takzvaní "umírnění" (ve skutečnosti ISIS) v Syrii, tak by tam křesťané taky nebyli.

https://www.epshark.cz/clanek/152/ceho-dosahli-usa-v-syrii

Přidat nový příspěvek