Propaganda? Rasismus? - Ne! Realita dneška.

11.01.2017 09:19
Pro racionálně smýšlející a uvažující občany Evropy, Asie i Ameriky jako výstraha, podnět k ostražitosti a bdělosti. Pro "humanitární" organizace, multikulti ochránce, dobrovolníky-zachránce jako důkaz jejich naivity a hlouposti

Není třeba mnoha slov, jen je důležité se dodívat a doposlouchat do konce viz. Každý nechť si udělá úsudek o vhodnosti či nevhodnosti multikulturní Evropy, Asie či USA. Osobně nechci mít za vzor USA, kde to dotáhli do níže publikovaných záběrů. Válka a genocida se dnes neprovádí v zákopech, plynových komorách, ale na denním světle, za lhostejné přítomnosti a přihlížení nás všech. Bohužel nikdo z politických elit nenašel odvahu pro deportace, které jsou jedinou možnou rychlou pomocí nejen jim, ale především nám a našim dalším generacím. Planeta opic je realitou!!!

 

Pěkný den všem, jdu do voleb s programem ochránit naši českou budoucnost, postavenou na historických tradicích našich moudrých předků, nebojících se hájit svoji "vlast" proti cizácké propagandě a pomalé národní smrti. Půjdete se mnou?

 

Zdroj

Diskusní téma: Propaganda? Rasismus? - Ne! Realita dneška.

Datum: 11.01.2017

Vložil: Quintus

Titulek: K videu

Ne všechny scény jsou reálné, ne všechny se týkají daného tématu, některé jsou zařazeny účelově /bohužel/ ale i tak je to děs-běs.

Přidat nový příspěvek