Piráti představují největší nebezpečí pro celou naši společnost, její tradice, hodnoty a celkové uspořádání, které trvá stovky let.

11.05.2018 07:23

Chtěli bychom apelovat na všechny voliče Pirátů, aby se více zamysleli nad svoji volbou. Piráti nejsou žádná fajn cool strana, která vymete pavučinky a přinese čerstvý vítr do zatuchlé politické současnosti. Stranu volí i spousta středových či dokonce pravicově zaměřených voličů, byť ta strana je nyní hlavním reprezentantem tzv. "nové levice".

A co je to vlastně ta "nová levice"?

Jsou to aktivisté, neziskovky a s nimi propojené strany, které na rozdíl od staré levice nejeví zájem o dělnickou třídu, ale právě o aktivisty a samozřejmě také o uprchlíky. Jejich mantrou už není jen socialismus či komunismus, ale multikulturalismus. To ale neznamená, že by to nebyli socialisté.

Konkrétně Piráti se postavili za ilegální zábor Kliniky, plně podporují sociální inženýrství v podobě uprchlických kvót, jsou na stejné vlně s Antifou a anarchisty a chtějí, aby byly svazky mezi osobami stejného pohlaví postaveny na roveň svazkům mezi mužem a ženou. Samozřejmostí je pro ně adopce dětí homosexuály.

Pirátům jde o to bořit vše staré, vše, co tady stovky let existuje. Je to vpravdě neomarxistická strana, která plně podporuje Evropskou unii a jej zdánlivá rebelie proti systému se projevuje pouze dredy Ivana Bartoše. Jinak to jsou naprostí konformisté a současný zdotovaný multikulti EUsystém beze zbytku vyhovuje jejich naturelu.

Neváháme napsat, že Piráti jsou nejvíce nebezpečnou partají současnosti. Nehrají totiž s otevřenými kartami a jsou proto schopni na sebe navázat i voliče, kteří vůbec nesdílí jejich světonázor. Je to samozřejmě také hloupostí politicky negramotných voličů, kteří nejsou schopni jít hlouběji pod povrch.

Vsadíme boty, že kdyby tak učinili, Piráti by se nyní pohybovali na hranici volitelnosti. Svůj díl viny nesou samozřejmě také mainstreamoví politici, kteří naprosto selhali a nechali nám tady vyrůst nečitelné strany typu Pirátů. Nová levice je jako mor. Rozežírá vše tradiční a stávající. Jejím jediným cílem je bořit a měnit.

Jenže svět vytvořený novou levicí nebude lepší ani demokratičtější. To by si voliči konkrétně Pirátů měli uvědomit. Do komunálních voleb zbývá ještě pár měsíců a bylo by zlé, kdyby Prahu ovládli Piráti tak, jako se to povedlo levicovým aktivistům Žít Brno v případě Brna.

Nikoli KSČM, nikoli ANO či prezident Zeman, ale Piráti představují největší aktuální nebezpečí. Nejen pro demokracii, ale vůbec pro celou naši společnost, její tradice, hodnoty a celkové uspořádání, které trvá stovky let a na kterém je postavena naše západní civilizace.

Milí voliči Pirátů, nemusíte poslouchat nějaký ePortál, máte svoji hlavy a při troše snahy jste jistě sami schopni vyhodnotit rizika, která s sebou volba Pirátů přinášejí. Jen je třeba chtít. Věříme, že to dokážete a v komunálních volbách budete volit uvážlivěji.

Děkujeme.

Redakce ePortál.cz

Diskusní téma: Piráti představují největší nebezpečí nejen pro celou naši společnost, její tradice, hodnoty a celkové uspořádání, které trvá stovky let.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek