Pilot zapomněl vypnout chemtrails během přistávání?

02.09.2016 10:08

Pilot komerčního letu udělal chybu, která může být dalším důkazem existence chemtrails – zapomněl to vypnout předtím, než přistál! Níže uvidíte video přistávající letadla, sprejujícího chemtrails ještě na přistávací dráze.

Je to první empirický důkaz pro skupinu lidí, označovanou za „bláznivé konspirační teoretiky“, tvrdící, že se aerolinky využívají k očkování ovzduší nežádoucími látkami bez vědomí a souhlasu lidí, na které to všechno padá. S důkazem jako je tento, má nyní veřejnost legální šanci žalovat, zpracovat předvolání a získat finální důkazy.

 

Přestože letadlo přistává v mlžném počasí, emise chemtrails je nesporná – jejich existence nemůže být popírána či vysvětlena na základě jevů počasí. Zaprvé, oblak nevychází z motorů. Zadruhé, není to pouhá kondenzace vody proudící po okrajích křídel. Během přistávání totiž, kromě faktické kondenzace, můžeme jasně vidět SPREJ vycházející z několika částí křídel. Podívejte se sami.

 

 

Foto: Konwicki Marcin / Shutterstock.com


Zdroj

Diskusní téma: Pilot zapomněl vypnout chemtrails během přistávání?

Datum: 05.09.2016

Vložil: Pepa

Titulek: z Bratislavy

Kolem 02,30 v neděli ráno jsem se vzbudil na to, že se dusím. Prokašlal jsem asi hodinku. Ráno koukám na oblohu a tam asi 30 "kondenzačních" čar které postupně přešli v celodenní zákal. U nás je totiž setkání špičky EU. Ale divím se, že si to nechá ta "šlechta" líbit. Anebo jim to nevadí? Anebo jsou tak ......

Datum: 02.09.2016

Vložil: Holy

Titulek: Skoda toto je velmi spatny priklad

Vzhledem k mlhavemu pocasi u ;etiste se jena o obycejnou kondezaci v uplavu z kridla. Ale nemusite koukat na video. Staci se podivat nad hlavu. Od stredy nizkonakladove areolinky navadene z Rayethonu praskuji presne a vdane vysce. Dnes uz byl opet nad celou republikou bily zavoj v cca 6.5km.

Přidat nový příspěvek