Pan premiér a ministr zahraničí v demisi ty důkazy mají, jen je tají, protože jinak by přeci postupovali podobně jako Rakousko.

27.03.2018 17:42
Všímáte si, jak se diskutuje o posledních krocích mnoha zemí Evropy, ona solidarita s Británií? A kolik už proběhlo různými médii informací? Nikdy nic konkrétního. A zkusili jste to porovnat s otrávením bratra severokorejského diktátora? No jistě, to byl Korejec a navíc jeho brácha je diktátor. Že byl otráven nejspíš jedem VX, který je původem z USA – no asi to tak mělo být. Doba se mění a s ní stejně tak i jakási pravidla. 
 
Dříve bývalo dobrým zvykem napřed něco dokázat a potom soudit. Dnes se nic nedokazuje, prostě je jednodušší určit viníka. Asi jako při sestřelení onoho malajsijského letadla před lety, dodnes není žádný výsledek, i když tehdy už následující den prohlašoval tehdejší prezident USA Obama, že mají důkazy o tom, kdo onu raketu vystřelil, aby pár dnů nato řekli, že to je vše v režimu utajení a nic nepředloží. Další, třeba v případě „údajného“ chemického útoku v Sýrii. Napřed si zažádá OSN a zabezpečení přístupu na ono místo, za účelem zajištění důkazů, ale hned následující dny už bez vyšetření letí tomahawky na ono Syrské letiště, ze kterého mělo údajně startovat letadlo s jedem na palubě. Není třeba nic šetřit, určil se viník a tím byl Asad a jeho armáda. No a dostali jsme se postupně až do současnosti. Je to krásná ukázka solidarity. Takové, té bez přemýšlení, ostatně jak jinak, vždyť patříme k této straně. No škoda, že oni nebyli v r. 1938 solidárnější a neřekli Hitlerovi, víte co, my vám to Československo nedáme! Ale tehdy to bylo asi tak, že byla bližší košile, nežli kabát. A tak pan Babiš, který sám se škube, když jej všichni kolem obviňují z dotačního podvodu, on v podstatě udělá to, co se jemu samotnému nelíbí. Tedy bez důkazů vyhostí tři diplomaty. No jistě, jsou to špióni, stejně jako ti naši v Moskvě. A tak si vzájemně budeme dělat naschvály a důkazy? Nač? Vždyť stačí ukázat prstem. A důsledek – vznik všelijakých smyšlených konstrukcí jak to bylo a proč a kdo skutečně ... atd. Ale jak říkám, máme málo informací. Pan premiér a ministr zahraničí v demisi ty důkazy mají, jen je tají, protože jinak by přeci postupovali podobně jako Rakousko, které odmítlo bez důkazů někoho vyhosťovat. Nicméně našinec si z toho dělá legraci (i když má zapomenout na Dublin IV a další věci, které se ho budou náramně týkat) a jako důkaz a odlehčení jeden aktuální vtip: 
Holmesi, ptá se mr. Watson. Kdo může za to, že byl zabitý ten ruský špion? Docela jistě Putin, Watsone. A proč, Holmesi? Protože nebýt jeho, tak jsme toho ruského agenta nemuseli otrávit!

Děkuji za přečtení této úvahy a přeji příjemné odpoledne i večer.

Přidám i krásné Velikonoce!

 

Diskusní téma: Pan premiér a ministr zahraničí v demisi ty důkazy mají, jen je tají, protože jinak by přeci postupovali podobně jako Rakousko.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek