Pan Padevět nám říká, že jsme nepoučitelní....

03.01.2018 14:27

Výzva: Nepoučitelní. Češi musí znovu slyšet, že rohlíky nebyly levnější a vězni byli mláceni do krve, říká Jiří Padevět

 Je nadpis titulku na Seznamu.cz .

A to nás nedávno tamtéž školil údajně bývalý mafián Sekyra /ten co nějakému panu Halíkovi údajně zařídil Templetonovu cenu/, který integruje a začleňuje muslimy v Belgii a posílá milión kandidátu Drahošovi....

Další z řady propagandistických agitek, kterými se nás opět někdo snaží přesvědčit, že jsme nevzdělaní vidláci, kteří touží po totalitě a volí stále špatně.

Nevím jak pan Padevět /Věda života: rozhovory s profesorem Jiřím Drahošem. Academia, Praha 2017/, ale i já prožil léta šedesátá, sedmdesátá, osmdesátá, devadesátá a současnost počátku 21. století.

Hrozné věci se dějí poslední desetitisíce let neustále...

Obyvatelé této země zažili několik pokusů o genocidu a vymazání z povrchu zemského. Naposledy se to téměř podařilo Habsburkům a pak opět Adolfu Hitlerovi, který nám sem dosadil jistého Heydricha a K.H. Franka. Tehdy opravdu tekla krev proudem a podobně jako dnes byli decimováni vlastenci. Tehdy fyzicky, dnes "jen" morálně /prozatím/. Rozdíl tu po těch letech přece jenom je... Převoz do kachlíkárny dnes sametově nahradil mediální lynč.

Ano, jsme nepoučitelní, protože máme v genech zakódováno, že pod vzletnými frázemi se ukrývá podvod, faleš a klam. Proto také většina národa ví, jakou hru s námi hráli a hrají vaši oblíbení a vzdělaní demokraté typu pana Drahoše, Horáčka, Halíka. Taky si pamatujeme, jak nás demokraticky, s přehledem a západní humanitou naši přátelé ve sněmovně lordů a pařížských kuloárech hodili k sežrání Hitlerovi, neb se to tuze hodilo v cestě "nach Osten". S pomocí Polsku to taky zrovna nepřeháněli... Taková divná válka... Nejspíš chápali, že někudy ten wehrmacht na Moskvu projet musí. Když se kácí les.....

A když jsme u té nepoučitelnosti, proč se nám estébácký puč prezentuje jako revoluce studentů, když ti plnili hlavně roli křoví skrz něž se k moci vyhoupli podivné existence, mnohé z nich s krví na rukou /pravda, zázračně procitnuvší po vyhazovech z kariérních postů v roce 1968/? 

Václava Havla prezidentem hlasy komunistických poslanců lze chápat jak? Jeho poradce Čalfa - procitnuvší komunistický nomenklaturní aparátčík, prodej Lucerny soudruhovi z STB, to byl jen přehmat, nebo kalkul? A pan Pithart jako premiér, který slyšel trávu růst když se chystalo údajné pronásledování komunistů. A další a další kauzy, které si my starší pamatujeme...? Proč tenkrát dnešní mentoři nebojovali slovem a písmem proti estébáckým privatizacím, rozebráním všeho, co mělo nějakou hodnotu komunistickými nomenklaturními elitami a jejich potomky, z nichž mnozí nás dnes a denně mentorují z médií a tribun v obavách o ztrátu svých doživotních prebend... Vždyť i toho Babiše stvořili ti, kteří nejvíc křičí o ohrožení demokracie. Protože zjistil, že je nepotřebuje a nemusí se s nimi dělit o přerozdělované oběživo? Divíte se, že nejsou lidé v ulicích, aby je ti dobráci zase znovu podvedli, okradli a prodali nadnárodní hydře, která se je chystá připravit i o zbytek svobody, kořeny, kulturu, svébytnost pomocí sociálního inženýrství, před nímž by i Stalin musel smeknout /ten vystěhoval z Krymu jen Tatary za kolaboraci s Hitlerem/.

To vládcové v Bruselu mají mnohem smělejší ambice a plány...

Nevím jak pan Padevět a spol, ale já nějakou paměť mám. 

Takže, s naším souhlasem to nepůjde. A vy všichni mentorové a moralisté se budete muset semknout do jednoho houfu, což už vlastně děláte. Aby všichni viděli, jak pravdivá je lidová moudrost, že "vrána k vráně sedá a rovný rovného si hledá", nebo "vrána vráně oči nevyklove"

Aby každý v Čechách, na Moravě i ve Slezsku viděl kdo a co jste zač a kam až v roli placených herců, či užitečných idiotů jste schopni zajít. Prostě budete muset s pravdou ven. K tomu vám dopomáhej seznam.cz, krkavčí hory, Bakala a další....

Jako tehdy za protektorátu, kdy si vaši předchůdci byli nuceni zašpinit ruce krví svých spoluobčanů... 

I za pocty a prebendy se musí jednou platit. To byste při vaší poučitelnosti a vzdělanosti měli přece dobře vědět....

Za verbální uspokojování satana zejména.....

 

Q.S.

Diskusní téma: Pan Padevět nám říká, že jsme nepoučitelní....

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek