Ostatně, Němci a Holanďané si byli odjakživa dost podobní, že..... Pouze všímavost jedné z cestujících zabránila odletu výtržníků ze země.

24.04.2018 14:07
Jako prtinárodu vprostřed Evropy nám vždy docela šlo od pohledu tipnout národnost. Víte, co myslím. Jeden dva pohledy na typ tváře, barvu vlasů, stavbu těla. A bylo.

Typický anglán nebo frantík, hodně typičtí byli dojčláni, natož Skandinávci.

Přiznejme si to, úplně jsme selhali.

Skupinka sedmi zákeřných hajzlíků, co v sobotu zrychtovala číšníka kousek od Karláku za bílého dne tak, že ho dávají do kupy felčaři ještě dnes, spustila na sociálních sítích celorepublikovou tipovací soutěž.

Co jsou tihle “cizinci” asi zač?

article_photo
article_photo

Nejvíc hlasů dostaly odhady, že prý budou z Německa. Pár hlasů mluvilo o Francii či Belgii. Já osobně jsem v nich viděla Švédy.

Všechno špatně.

Podle Novinek jsou cizinci, na něž si policie došlápla na letišti a docela ty svalnaté hochy překvapila, netušili, že je po nich taková sháňka. No tak podle Novinek prý je těchhle Sedm zbabělých z Holandska. Zdroj ZDE.

Ostatně, Němci a Holanďané si byli odjakživa dost podobní, že.

 

Jitka Přikrylová

 

Dopadení výtržníků

 
Pokud je někdo nazýván výtržníkem, jistě provedl něco nepěkného a zaslouží potrestání. Když potom výtržník někomu ublíží na zdraví, zaslouží potrestat o to víc..

Všichni jste jistě zaznamenali v tisku, televizi či na internetu zprávu o napadení číšníka z restaurace v centru metropole. Že šlo o brutální útok, dokazují videa bitky, která se začala šířit po internetu. Bylo něco kolem půl osmé večer, když k incidentu došlo. Okolo ještě spousty lidí - turistů, návštěvníků Prahy i samotných Pražanů. Není se čemu divit, Vladislavova ulice, kde k incidentu došlo, se nachází v samotném centru Prahy. Čemu se ale divit lze je, že bitka trvala několik desítek vteřin, do šarvátky se zapojilo přes deset lidí, z toho sedm útočníků, a i přes to nezasáhla policie. Příslušníky PČR v centru města běžně potkávám na každém rohu, i služebna se nachází nedaleko..a i přesto se agresorům podařilo celkem poklidně z místa odejít, respektive odjet tramvají. Ale je chválihodné, že policie zveřejnila video a fotografie pachatelů prakticky okamžitě a právě tento krok vedl k jejich zadržení . Tento krok totiž absolutně nebývá zvykem, často se setkáváme s tím, že policie zveřejní podobizny podezřelých s odstupem klidně i několika měsíců..

Od útoku na číšníka uběhly pouhé tři dny, kdy jsem si na internetu přečetl zprávu, že policie výtržníky zadržela na pražském letišti. Zřejmě plánovaná akce a dobrá práce českých bezpečnostních složek - řekl jsem si.. Jenže podle prvních zpráv se věc měla trochu jinak. Žádná předem plánovaná akce. Pouze všímavost jedné z cestujících zabránila odletu výtržníků ze země. Zřejmě nebýt jí, vandalové by zmizeli někde v Evropě a k jejich potrestání by zřejmě jen tak nedošlo.. V tomto případě tedy pomohlo trochu štěstí a bystrost občanů a trestu výtržníci ( snad) neujdou. Ale o výši a formě trestu můžeme jen spekulovat..Ale jak znám české soudy..No..nechme se překvapit.. :)

 

 

 

Q.S.

Chtěli je nechat frnknout a nemít papírování a potíže s narušováním idyly multikulturního evropského ráje? Nebo taky agenti spřátelených tajných služeb infiltrovaných do Al Kajdy a ISIS...?

:-)

Pro obyvatele ČR je to zatím mimořádná událost, nad kterou se diskutuje na sítích. Tak jako to bylo před lety ve Švédsku, Francii, Německu a dalších vzorových /multikulturně/ státech. Dnes už by to v oněch zemích ani nestálo za zmínku. Je to součást každodenního koloritu. A navíc jen ta mírnější až mírumilovná.... Co by za to ve Frankfurtu a Malmo dali... Ale nezoufejme, moudrý velký bratr v Bruselu a sorosovské fondy tím nepochybně obohatí i naše města... 

Agresoři řádili v Praze i o den dříve. V jednom z barů si dovolovali na mladou ženu, a když se jí zastal jeden z hostů, napadli ho... 

Muž napadený v pátek také musel zamířit do nemocnice, ale nedopadl tak zle jako číšník, kterého sedm útočníků kopalo i do hlavy. Prodělal operaci hlavy a nyní je na jednotce intenzivní péče. Sedmička pravděpodobných útočníků ve věku 24 až 32 let byla zadržena na Letišti Václava Havla.

Semkneme se a zvykneme si... V Praze a v Brně, kde žije ta nejvzdělanější a nejchytřejší část obyvatelstva, s tím jistě problém mít nebudou...

My hloupí a zapšklí xenofóbové, momentálně kandidáti na zbavení volebního práva, tam prostě jen omezíme své návštěvy. 

Zdroj

Diskusní téma: Ostatně, Němci a Holanďané si byli odjakživa dost podobní, že..... Pouze všímavost jedné z cestujících zabránila odletu výtržníků ze země.

Datum: 25.04.2018

Vložil: Host

Titulek: plavovlasí Holanďani

Ti útočníci byli vyloženě typičtí štíhlí, vysocí, plavovlasí holanďani
:-)))

Předpokládám, že se zase najde nějaký policista,soudce nebo úředník, co tuhle profesionálně cvičenou džihádistickou buňku "omylem" propustí na svobodu a odejde s miliony dolarů na švýcarském kontě na zasloužený odpočinek, jako ministr Pelikán.

Datum: 25.04.2018

Vložil: Host

Titulek: Rozpoznat cizího záškodníka

Rozpoznat cizího záškodníka, zvěda nebo banditu, bylo v českých zemích vždy otázkou života a smrti. Tak se nedivme, že v tom spolu se slováky tak vynikáme. Dokonce poznáme z které části naší republiky dotyčný pochází.

Anglosionisty lze poznat velmi snadno, jednak lehce zdegenerovali příbuzenským křížením na ostrovech a ještě se křížili s chazary, takže anglána na první pohled. Angličanky jsou často mimořádně ošklivé, takže ty lze taky snadno poznat.

A germáni mají takové podivně hranaté hlavy, které se u slovanů moc nevyskytují. Takže taky v pohodě.

Ovšem nejdůležitější je umět rozpoznat chazary. Podle vlasů to často nejde. Je třeba se zaměřit na profil a tvar nosu a orientální oči (viz. Rowan Atkinson)

Přidat nový příspěvek