Orbán: Otevřeli dveře plánům George Sorose a já očekávám, že v následujícím období zrychlí jeho zavádění...

11.09.2017 09:08

Maďarský premiér Viktor Orbán v rozhovoru pro maďarský rozhlas uvedl, že zcela souhlasí se slovenským premiérem Robertem Ficem ohledně nedávného rozhodnutí Evropského soudu. Fico uvedl, že rozhodnutí soudu zamítnout stížnosti Slovenska a Maďarska na adresu povinných migrantských kvót musí být respektováno.

 

Nicméně zároveň Orbán uvedl, že neexistuje důvod pro to, aby Maďarsko svůj přístup k migranci měnilo. „Nikdy nepřispěji k tomu, abych z Maďarska udělal zemi imigrantů,“ uvedl. „Rozhodnutí, s kým budou chtít žít, leží pouze na Maďarech,“ dodal. Podle Orbána se z bývalých koloniálních zemí Evropské unie staly „země imigrantů“, které chtějí nyní „prosadit“ svou vůli i na Maďarsko. „Získal jsem mandát od maďarských voličů k tomu, abych ochraňoval maďarskou kulturu a identitu,“ uvedl Orbán.    

Podle Orbána migrační kvóty nastolily zásadní otázku, a sice „jestli je Evropská unie spíše svobodnou aliancí evropských národů, anebo říší řízenou z Bruselu“. Podle Orbána se evropský soud zastal Evropské komise, a „otevřel tak dveře pokusům vytvořit z Evropy kontinent smíšených populací a kultur“. „Otevřeli dveře plánům George Sorose a já očekávám, že v následujícím období zrychlí jeho zavádění,“ sdělil Orbán.  

„Skutečná bitva právě začíná a politická bitva bude zapotřebí,“ sdělil maďarský premiér. Podle Orbána se musí zabránit vytvoření jakéhokoliv stálého mechanismu na přerozdělování uprchlíků. „Zatím jsme bojovali právní cestou, nyní tu ale máme politický boj, abychom změnili rozhodnutí Evropské unie,“ poznamenal.  

„Rozhodnutí soudu k ničemu Maďarsko nezavazuje. Soud pouze rozhodl, jestli bylo rozhodnutí ohledně kvót v souladu s právem, anebo ne,“ uvedl Orbán. Zároveň zdůraznil, že Maďarsko není jedinou zemí, které kvóty nevyplnilo. 

 

Zdroj

Diskusní téma: Orbán: Otevřeli dveře plánům George Sorose a já očekávám, že v následujícím období zrychlí jeho zavádění...

Datum: 12.09.2017

Vložil: Grach

Titulek: Není se co divit

Liberalismus otevřel pro to, co může být obchodem nekonečno možností a odmítá se řídit něčím jiným, než svým zájmem. Prodat lze dnes všechno, včetně celé EU i s obyvateli. Posouzení toho kdo na to má peníze a kdo chce Evropu pro sebe už 1300 let ponechávám na čtenáři. Kdo otevřel přísun kapitálu pro tuhle investici. Soros na to nebude stačit. Proč je třeba, aby peníze za ropu netekly do Ruska, ale jinam? Co zajišťoval isis za obchody mimo zbraní pro sebe?
Je možné korumpovat řídící struktury EU, tak aby stály proti zájmům občanů EU? Tato akce je v běhu od války Izraele s Egyptem a od té doby naše výdělky zdaňují a akumuluji pro své cíle vlastníci ropy a následně zhodnocjí v bankovních domech světa. Czexit a úplnou suverenitu, znovu silnou armádu a spoléhat jen sami na sebe. Raději chudí, ale svobodní. Plán přišel z pouště a elity světa jsou týlové zabezpečení, no liberální obchodníci. Vládu nelze svěřovat obchodníkům, ale statečným, pro které je obchod také jen týlovým zabezpečením.

Přidat nový příspěvek