Opakuje se scénář Jugoslávie, Libye a Iráku. Kromě natočených videozáznamů "bílých přileb" nebyly předloženy žádné důkazy.

14.04.2018 14:17

Rada bezpečnosti OSN je bezbranná a v pohledu dohody ,,ochotných" zcela zbytečná.

Opakuje se scénář Jugoslávie, Libye a Iráku. Kromě natočených videozáznamů "bílých přileb" nebyly předloženy žádné důkazy. 
Jako v případu "Novičok", byl označen viník a okamžitě popraven. V jedné větě jsou agresoři schopni tvrdit, že to není namířeno proti syrskému režimu a následuje specifikování jednoho bombardovaného cíle. Jedná se o místo syrských ozbrojených sil a účel vybombardování je snížení jejich bojeschopnosti, zničení munice, vojenského materiálu používaného k boji proti rebelům, ISIL.

 

 

Místo ukončení syrského konfliktu, USA společně s Velkou Británií a Francií potvrdily své geopolitické zájmy, pokrčování konfliktu a svržení vlády Bašara Asada. 

Ostatním státům světa byl vyslán signál, co je potká, když nebudou souhlasit s politikou USA. 
 

Česká republika, vláda, pokud uznává mezinárodní právo, se musí  veřejně distancovat od politiky USA, Velké Británie a Francie. Ukážou se také reakce politických stran, jejich postoj k zachování míru. 
 
Zpravodajství ČT24 fanaticky hájí přehlížení mezinárodního práva, jásá nad vyhrocováním mezinárodní situace, propaguje válku, nezajišťuje objektivitu a vyváženost zpravodajství. 
 
za Iniciativu Ne základnám
Eva Novotná, mluvčí

 

Diskusní téma: Opakuje se scénář Jugoslávie, Libye a Iráku. Kromě natočených videozáznamů "bílých přileb" nebyly předloženy žádné důkazy.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek