Ohlédnutí: Jak nám naši politici lhali. Zuzana Roithová: Nevěřte zlomyslným lžím, že k nám jižní země budou posílat azylanty...

12.08.2015 12:36

Zuzana Roithová KDU-ČSL: Nevěřte zlomyslným lžím, že k nám jižní země budou posílat azylanty. Vzpomínáte? Podle paní Roithové jsme byli zlomyslní lháři. A dnes? Itálie a další jižní země EU k nám azylanty posílají. Nevěřme dnešní EU, dnešním probruselským politikům! Roithova by se mohla našemu národu za svou lež aspoň omluvit, jestli má čest. 

Více k videozáznamu :
Nahráno 13. 5. 2009
Zuzana Roithová vysvětluje důvody pro schválení Lisabonské smlouvy v oblasti společné migrační politiky. Vyvrací argumenty euroskeptiků. Součástí videa Lisabonská smlouva proti nelegální migraci je animované video.

 

Zdroj

Diskusní téma: Ohlédnutí: Jak nám naši politici lhali. Zuzana Roithová: Nevěřte zlomyslným lžím, že k nám jižní země budou posílat azylanty...

Datum: 12.08.2015

Vložil: Quintus

Titulek: Dnes po necelých 6 letech

můžeme s klidem říct: "Nevěřte zlomylsným lžím paní Roithové."

Datum: 12.08.2015

Vložil: Sven Lunt

Titulek: Re: Dnes po necelých 6 letech

Už v roce 2009 měla paní Roithová dost informací, aby nám nevěšela bulíky na nos. Ale poctivě se snažila zalíbit integrátorům a zavděčit se za výnosný post v EU parlamentu lobováním pro Lisabonskou smlouvu. Mimochodem Lisabonská smlouva je akcelerace problémů EU a počátek likvidace národních států.

Přidat nový příspěvek