Ohlášení prvního evropského chalifátu ve Švédsku. Švédsko jako zkušební polygon islamizace. Toto elity připravují pro celou Evropu.

21.10.2015 08:30

Stoupenci Islámského státu (IS) ve švédském Göteborgu tento týden na stěnu tamní restaurace a pekárny nastříkali graffiti, která mají oznámit vyhlášení prvního chalífátu v Evropě. Zároveň s tím se objevily výhrůžky členům tamní asyrské křesťanské komunity, že je čeká smrt, pokud nekonvertují k islámu.

Göteborg je zároveň považován za baštu džihádistů zverbovaných ve Švédsku.

Přes tisíc mladistvých, převážně dětí, kteří letos dorazili jako uprchlíci do Švédska, už postupně zmizelo ze zařízení pro uchazeče o azyl ve švédském městě Trelleborg, napsal v úterý web deníku Local.

„Nejméně polovina z 1900 mladistvých odešla bez našeho souhlasu. Nevíme, kde jsou. Nemáme možnost, jak jim zabránit v odchodu. Nemůžeme ve dne v noci stát u jejich lůžek,“ řekla starostka Agneta Sjölundová.

Úřady očekávají, že do konce letošního roku dorazí do Švédska na 12 tisíc dětí bez doprovodu dospělých.

Zdroj

 

Dnešní malé švédské městečko Katrineholm: Chceme domy a více peněz!

Diskusní téma: Ohlášení prvního evropského chalifátu ve Švédsku. Švédsko jako zkušební polygon islamizace. Toto elity připravují pro celou Evropu.

Datum: 21.10.2015

Vložil: Quintus Sertorius

Titulek: Nenechejme se uspat!

Toto je plánováno pro každou evropskou zemi včetně té naší. O islamizaci Evropy bylo rozhodnuto na úrovni globalistických elit, které v ní vidí ideální nástroj k sjednocení Evropy a světa do jednoho totalitního kontrolovaného superstátu, který vymaže historickou paměť a zlomí odpor národů vůči totální kontrole a novému otroctví.

Přidat nový příspěvek