Odhalení a doslovné uctívání gigantické sochy Bafometa je prezentováno jako událost „zdravého rozumu-racionalismu“ a je podsouváno lidem jako nezbytný krok směrem k progresivnější společnosti.

02.09.2015 16:44

V Detroitu proběhlo odhalení sochy Bafometa vysoké téměř 3 metry o váze 1,5 tuny, které bylo označeno za „nejvýznamnější satanistickou událost v historii“. Chrám Satana odhalil dne 26. července masivní bronzovou sochu Bafometa sedícího na trůnu, před kterým stojí dvě děti a vzhlížejí k němu s obdivem. Odhalení se konalo v průmyslové budově poblíž řeky Detroit poté, co pokusy o instalaci sochy v blízkosti památníku Desatera přikázání v prostoru vládní budovy státu Oklahoma ztroskotaly.

 

ultimate-baphomet-e1438613273970

Okřídlený symbol dvou propletených hadů (caduceus) na Bafometově klíně představuje ztopořený penis. V kombinaci s dvěma dětmi, které k němu vzhlížejí, je tato socha skutečným potvrzením oblíbené posedlosti okultní elity.

Vlastnímu odhalení předcházela oslava, na kterou se sešly stovky hostů. Před vstupem do prostoru byli hosté požádáni o podepsání smlouvy„o zaprodání jejich duší Ďáblu“ – tímto způsobem se zároveň zabránilo vstupu a přítomnosti protestujících. Návštěvníci slavili pod rudými světly za výkřiků „Ať žije Satan“ (Heil Satan) při hudbě kapel a DJů, kteří se střídali na jevišti pod velkým rudým obráceným křížem. Oficiální představitelé Chrámu Satana pronášeli proslovy po boku dvojice mužů obnažených do půl těla, kteří stáli se svícemi v rukou po obou stranách bronzové sochy.

hqdefault (2)

Hosté tančili a radovali se pod obráceným křížem.

Lístky na tuto akci se prodávaly v ceně od $25 do $75 a vybrané peníze šly na podporu práva na potrat, což je jeden z nejdůležitějších zájmů Chrámu předkládaný veřejnosti. Jeho oficiální webová stránka uvádí:

Chrám Satana (The Satanic Temple – TST) podporuje osobní rozhodnutí ve věci potratu a v rámci mnohostranné kampaně za práva žen TST nabízí náboženské výjimky ve vztahu k arbitrážní, urážlivé a všeobecné škodlivé anti-potratové legislativě, která dlouhodobě narušuježivot národa.

Aniž bych zabrousil do debaty svoboda volby/život, mohu vám potvrdit jednu věc: Praví satanisté tohoto světa jsou přesvědčeni o významu obětování dětí. Tito praktici černé magie (reprezentovaní obráceným pentagramem za Bafometem) vždy přisuzovali krvi obětovaných dětí nejsilnější energii s potenciálem skutečného naplnění rituálů. Zatímco toto prohlášení může znít běžným lidem neskutečně ďábelské a šílené, tyto oběti se nejen ODEHRÁVALY, ale STÁLE probíhají, někdy v nejvyšších elitních kruzích, na Zemi. Takže, zatímco veřejnosti se předkládají akce Chrámu Satana jako pseudo-politický-liberální směr, specifický výběr těchto akcí je založen na nejděsivějších satanských rituálech.

Jedna věc, kterou shledávám v souvislosti s touto akcí za naprosto odpornou, je mentální „gymnastika“ hromadných médií, které událost představují jako ohromně pozitivní věc, jež se netýká Satana. Tvrdí, že jde o politické názory… přestože událost byla organizována „satanským“ Chrámem… a přestože jde o sochu Satana … a přestože lidé ječeli „Ať žije Satan“. Například tento článek s titulkem Why a Satanic statue isn’t really about the devil(Proč sochaSatana neznamená ve skutečnosti ďábla) se snaží ze všech sil předložit událost jako cokoliv jiného a vyhýbá se sdělení o její pravdivé podstatě.

Moderní Chrám Satana nemá nic společného s koncepcí hororových filmů a jejich vyznavačů ďábla, s výjimkou černých plášťů a obrácených křížů. Chrám – nemá spojení s Církví Satana založenou v roce 1960 Antonem LaVeyem – nepovažuje Satana za ďábelskou postavu, ale za někoho, kdo se odvážil postavit se autoritě. Pohlížejí na lidské tělo jako na nedotknutelné a cení si racionalismu a skepticismu.

Právě na těchto základech se Chrám Satana postavil proti tělesným trestům ve školách (Chrám nabízí přívržencům, kteří navštěvují školy v takových oblastech, formální dopis vysvětlující, že tělesné tresty porušují jejich upřímné zachovávání náboženské víry) a soudí se o zrušení povinné čekací lhůty pro ženy požadující potrat. Zde v Michiganu chrám instaloval „hadí jesličky“ vedle „jesliček“ o minulých vánocích v Lansingu u sídla vlády.

Odhalení a doslovné uctívání gigantické sochy Bafometa je prezentováno jako událost „zdravého rozumu-racionalismu“ a je podsouváno lidem jako nezbytný krok směrem k progresivnější společnosti. Přestože samotný koncept Satana je hluboce spojen s duchovnem, tato událost byla všude oslavována skupinami ateistů.

Stručně řečeno, odhalení téměř 3 metry vysoké sochy Bafometa je perfektním příkladem podvádění mas tak, aby přijímaly a vítaly sektu okultní elity. A přestože média spřádají a vyplivují jeden odstavec pseudo-politických slovních útoků za druhým, aby racionálně zdůvodnila to, co se děje, symboly nelžou. A socha Bafometa byla odhalena.

Bafomet byl a je idolem tajných společností déle než tisíc let – od doby Rytířů Templářů (Knight Templars). Dnešní tajné společnosti pochází z řad Templářů a doslova řídí svět. Stojí za největšími hrůzami, kterých se lidstvo dopustilo, od nespravedlivých válek až ke kruhům, které tajně týrají děti, až ke krvavým obětem, k MKULTRA (kontrola mysli-tajný program CIA) a k věcem, o kterých ani nevíme, že existují. Okultní elita je produktem mnoha generací satanistických rodin a jejich filozofie, která jim dovoluje utápět se bezohledně ve svých sadistických náruživostech.

Takže ne, nejedná se „racionalitu“ a práva žen. Jde o odhalení sochy Bafometa a předkládání  události formou přijatelnou pro masy.

Napsal VC dne 3. srpna 2015 Latest News

Zdroj: https://vigilantcitizen.com/latestnews/the-satanic-temple-unveils-a-massive-statue-of-baphomet-in-detroit/

Diskusní téma: Odhalení a doslovné uctívání gigantické sochy Bafometa je prezentováno jako událost „zdravého rozumu-racionalismu“ a je podsouváno lidem jako nezbytný krok směrem k progresivnější společnosti.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek