Obchod s lidmi.

11.09.2017 15:38
Jako bývalý policista, který se profesně zabýval i nelegálním obchodem s lidmi naprosto žasnu, kam až jsme to na našem kontinentu dopracovali.

EU vyčíslila hodnotu jednoho migranta na mínus 60.000 EUR a činí státům veřejnou pobídku, aby si je za tuto cenu braly.

Co jiného by šlo lépe klasifikovat jako nelegální obchod s lidmi !!!

Do obchodu nás zejména Německo nevybíravě tlačí a jeho vysocí političtí představitelé vyhrožují, že buď na tento obchod přistoupíme, vezmeme si migranty s danou "investiční pobídkou", nebo bude zle.

Tím zle mám být nevyřčená hrozba čehosi, se kterou půjdou ruku v ruce "sankce" za nepřijatého "dotovaného" migranta.

Ale co je to za dotace ?

EU vytiskne ničím nekryté peníze, takže bude dále likvidovat Euro a ochuzovat všechny, kteří eurem platí. Ještě, že ho nemáme my ...

Pokud bychom ale sankce měli platit, tak naše ČNB si nemůže dovolit vytisknout peníze, takže to tvrdě půjde z našich kapes ...

Obojí je zcela nepřijatelné a je zcela jasné, že vláda musí naprosto odmítnout podobné "obchodní" ultimátum a rázně přijmout adekvátní opatření.

O problémech bezpečnostních, zdravotních, ekonomických a sociálním pnutí, které migranty pocházející z kontinentů mimo Evropu provází netřeba psát, protože to ví již každý.

Tento "obchod s migranty" je dalším důvodem pro to, aby bylo vypsáno referendum o vystoupení České republiky z Evropské unie.

A že jsem vůbec nemluvil o migrantech jako o lidech ? O ty přeci vůbec nejde a na ně Evropská unie kašle ...

 

Diskusní téma: Obchod s lidmi.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek