Občané nezvolili ty, které jim připravila média a jejich vlastníci. Proto bude permanentní "majdan" dokud nezvolí správně, nebo dokud nevypukne občanská válka?

05.03.2018 17:45

Mnozí si to nechtějí přiznat, ale na Slovensku probíhá převrat-majdan. Uvědomuje si to i premiér Fico. Záminkou je poprava novináře a jeho družky. V rozjetém vlaku majdanizace rozdmýchávané médii, respektive jejich vlastníky a "demokratickou" /jak jinak/ opozicí za asistence prezidenta, scházejícího se v cizině s vrchním rozvracečem stávajících pořádků nejen v Evropě a capo del tutti capi všech NGO a režisérů barevných revolucí od Sahary po Ukrajinu Sorosem, už v tuto chvíli není důležité, jak to s vraždou skutečně bylo. 

Teď se budou udržovat davy v ulicích, rozdmýchávat nenávist a za asistence "čelných osobností společenského a kulturního života" bude požadována smrt kacířů, prozatím pouze politická a společenská. Pro výstrahu to zatím postačí. Jako pro všechny revoluce trockistického typu je charakteristická "spontánní aktivita zezdola" - rozuměj zorganizovaná a mediálně i finančně podporovaná mašinerie výkonných kádrů neziskovek, kulturtrégrů a těch hodných a správných osobností a křišťálově čistých politiků. Co na tom, že je už občané nevolí. S podporou centrálně budované euroafrické říše nakonec budou do funkcí, které jsou nutné k velkému a dojemnému finále vzdání se suverenity, kultury, jazyka a budoucnosti národa, protlačeni, ba přímo propasírováni i kdyby se "lůza" a "vidláci" stavěli na zadní a brzdili zavedení globálního ghetta.

V ČR již majdanizace společnosti probíhá, zatím neúspěšně, několik let. Nejprve nevděčníci dali vale "demokratickým" stranám a neocenili dostatečně desítky let permanentního dojení, ponižování a odklánění tu demokraticky doleva, tu doprava a tak pořád dokola, aby se na každého satrapu dostalo v uspokojivé míře a dovolili si zvolit někoho jiného, než jim konglomerát výše i níže zmíněných sil doporučil skrz média a umělecké a vědecké svazy. 

Od té doby tu máme stále něco špatně. Tu je cukrovka a neuropatie alkoholismus, tu je doslovný překlad dívčí kapely adorované a oceňované cenami Charty a Václava, vulgaritou a sprostotou, jindy zase prostý lid spontánně natiskne červené karty a nakoupí vejce, aby je pak pod clonou anglicky tištěných transparentů metal na nevhodného prezidenta, pak je zase z neoceněného strýce otevírače průduchů ze dne na den světová celebrita... 

Když volby opět nevyšly, jak bylo centrálně naplánováno a zaplaceno /a to bylo řečí o škodlivosti centrálního plánování a korupci za minulého režimu?!/, nekonenčně se řeší 50 melounů pro čápa a jeho hnízdo, zatimco vydrancované a vyvezené uhlomiliardy za asistence byvších vládních stran snad ani nikdy neexistovaly... A protože stále ne a ne dostat do ulic to správné množství vydrážděných a bučících davů ke správnému nasnímání do titulků všech úvodníků a hedlajnů a k nekonečné extázi všech dobře zaplacených politologů a programátorů, pardon, komentátorů, musí se hledat nové a nové záminky k barevnému třeštění. Takže někdo něco nevhodného řekne a je z toho revoluce, někdo někam někoho zvolí a je tu revoluce.... Peněz je dost a mediální tlačenka také, navíc je to pro mnohé skvělý kšeft, pro jiné naděje na další trafiku a jiní prostě musí, protože na ně někde něco mají. Proto se bude přitvrzovat. A co nažene pobouřené davy do ulic spolehlivěji než rituální obět....

Tak pamatujte: Není krádež jako krádež, vražda jako vražda, není estébák jako estébák, svoboda jako svoboda, cenzura jako cenzura. Abyste se v tom do budoucna a už navěky vyznali a věděli, kteří jsou ti hodní a kteří ti zlí, musíte si pustit třeba ČT. Nač se namáhat s myšlením a sháněním informací. Toto břímě, odvádějící vás od radostného budování globálního ghetta, z vás sejmou Evropské hodnoty, paní Jourová, Anetta Kahane a Václav Moravec....

Tak hurá na barikády! Za cenzuru, trvalé kvóty, islamizaci, montovny a hlavní město v Berlíně, pardon, v Bruselu...

 

Taky plnili ulice v boji proti zlým, proti korupci, za svobodu....

 

Kdyby komunistická mlátička seděla v Bruselu a horovala za euroafrický superstát, za marš na Dněpr, taky by se podepisovaly archy, organizovaly pochody? Jde přece o princip, ne? O hodnoty. Tak proč řadový policajt, kterému tehdy bylo dvacet vadí a agenti STB sedí ve funkcích, na úřadech a v europarlamentu a nikomu to nevadí. A nejen to, jsou každou chvíli v televizi a poučují národ a moralizují. Takže pro mne osobně je to účelová šaškárna a manipulace s lidmi.

 

A jak dopadli? Úspěch? Méně korupce? Více vlády lidu?

 

 A zásadní otázka na níž by měla následovat zásadní odpověď? Mají se lépe? Je tam méně korupce, více svobody, bezpečněji, žije se tam lidem teď lépe?

Kdo na tom profitoval a kdo ztratil. Vycházejte z reality, ne z médií!

Alespoň víme, proč sem strejda filantrop Soros na konci roku převedl ten balík peněz.

Q.S.

Diskusní téma: Občané nezvolili ty, které jim připravila média a jejich vlastníci. Proto bude permanentní "majdan" dokud nezvolí správně, nebo dokud nevypukne občanská válka.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek