Obama zvažuje, že vyhlásí na základě občanských nepokojů stanné právo. Spouští Soroš v USA barevnou revoluci, občanskou a rasovou válku?

11.11.2016 15:02

Tyto občanské nepokoje organizuje a financuje Soros společně s demokraty. Pokud se tak stane a Obama vyhlásí stanné právo, tak Trump nebude moci převzít Bílý dům a Obama tak nadále zůstane prezidentem!

 

Zdá se vám to jako velmi za vlasy přitažený scénář současného vývoje v USA? Deník Conservative Daily Post píše: V každé soutěži je vítěz a poražený. Je to prostě tak. Když jsme byli děti, vždy jsme se učili vzdát poctu oběma stranám. Slávu vítězům, čest poraženým.  Ano, někdy to v tvrdé konkurenci bolí, ale pokud přijmu prohru čestně, lidé to ocení. Problém s dnešní mladou generaci je, že zapomněli, jak prohrát čestně.

Po oznámení, že Donald Trump vyhrál prezidentské volby, začali „demokraté“ protestovat. Doslova ignorují vše, co se měli jako malé děti naučit o prohrávání naučit. Ale tyto protesty pokračují a gradují. A je zde jeden člověk, který se zdá být duchovním otcem toho celého. Miliardář George Soros. On byl také zodpovědný za financování některých protestních skupin, které rozvracely Trumpovy předvolební mítinky.

Během volebního období, bylo zjištěno, že Soros byl za některými z akcí demonstrantů. Chtěl vyvolat scény násilí. A teď, když byl Trump zvolen prezidentem Spojených států, ti samí lidé na ulicích protestují jeho vítězství. Jsou to ti samí lidé, kteří dříve podněcovali k násilí na shromážděních Donalda Trumpa. Lidé již dříve placeni Sorosem, takže je velmi pravděpodobné, že on je ten, který platí občanské nepokoje i teď.

A existuje konkrétní důvod proč Soros chce mít na protestech násilí. Když začnou být protesty masové  a násilí na nich začne eskalovat, začne tlak veřejnosti na prezidenta, aby to vyřešil. To by znamenalo, že prezident Obama bude muset vyhlásit stanné právo.

Stanné právo znamená pro prezident USA postup dle „National Emergency.“ Proto v případě, že by se stalo, pak Trump nebude moci nastoupit po dobu jeho platnosti do Bílého domu. Obama by zůstával prezidentem Spojených států. Je zde velká šance, že to byl záložní plán pro některé „demokraty“ po celou dobu.

Podělte se o tento článek a ukažte jej lidem, aby pochopili, že Soros má plán pro všechny tyto protesty. Chce vytvořit dost velké občanské nepokoje, aby Obama musel vyhlásit stanné právo a zastavil tak předání vlády Trumpovi.

 

ZDROJConservative Daily Post

Zdroj

Diskusní téma: Obama zvažuje, že vyhlásí na základě občanských nepokojů stanné právo.

Datum: 05.01.2017

Vložil: Dit

Titulek: co dodat

Zdravím
Dovolím si vložit link
https://eurodenik.cz/zpravy/obama-chce-jeste-pred-svym-odchodem-z-funkce-stihnout-zaplavit-nebrasku-uprchliky

Přidat nový příspěvek