O čem se nepíše.

30.10.2017 12:59

Andrej chce referendum s tři sta tisíci podpisy, tak jako Dienstbier, takže ve skutečnosti referendum nechce. O výstupu z EU nechce ani slyšet, přišel by o stamilionové dotace. Dle něj je EU zárukou míru. Skutečně nás chrání před imigranty nebo nám je povinně nedemokraticky vnucuje? 

Podle něj lze EU změnit... Díky Lisabonské smlouvě máme nepatrný počet hlasů, takže Bureš nic v EU nemůže prosadit! Pokud tvrdí, že něco prosadil, je to lež. Na to by potřeboval mnohem víc hlasů, například za pomocí V4.

 

Ve svátek jsou všechny obchody zavřeny, v hospodě se nesmí kouřit, připravuje se zákon o povinnosti vzít si účtenku i při nákupu zmrzliny, v radiu a ČT jsou jednostranné zprávy jako v minulém režimu. Proč jsme vlastně zvonili klíči, když jsme v ještě horším socialismu než když jsme museli poslouchat Moskvu? Teď nám poroučí nikým nevolená komise EU a Říše Velkoněmecká.

Vdova po Krylovi žalovala spolek Lidé lidem, že chce skupině Ortel udělit Zlatou cenu za odkaz Kryla a za propagaci dnes tolik cenzurované demokracie a svobody slova. Kryl by plakal, kdyby věděl, jakou ostudu mu dělá vdova po něm. Syn Špinarové odmítl převzít cenu od prezidenta. Proč všichni pitomci slavných jsou takoví kryplové?

Fakta o vraždě Kennedyho nebudou nikdy zveřejněna, protože J.F.K. chtěl, aby dolar patřil USA, nikoli FEDu. Viz kniha "Co nesmíte vědět". Vřele doporučuji, jsou tam všechna základní fakta o tom, kdo nám skutečně vládne.

Andrej jako pravý estébák, který má složky na každého, zná minulost na každého nepohodlného politika. Pokud jde o jeho minulost- Čapí hnízdo, to prý nemá s politikou nic společného, protože to bylo dávno předtím, než šel do politiky... Sám pátrá po minulosti ostatních, ale jeho minulost má být zapomenuta, včetně spolupráce s STB.

Bureš prý nemá s finanční správou nic společného, pokud jde o zajišťovací příkazy. Proč potom říká, že naši /!/ klekli? Proč se Hitlerová zúčastní schůzek ANO? Pokud jde o výběr daní, pak se k finanční správě hlásí... Prý všechny strany před ANO nevybírali daně. Z čeho potom byli placeni politici, lékaři učitelé? Prý vybral nejvíc daní aby nám mohl dát víc peněz. Proč potom dává imigrantům dvakrát víc než je důchod a nejběžnější dělnický plat? Proč nemůže v pátém roce konjunktury invalidům, důchodcům a svobodným matkám přidávat třikrát víc než dosud? Při dobrém hospodaření je v rozpočtu peněz přebytek. Díky konjunktuře roste výběr daní. Nízký výběr daní kvůli EET se projeví za dva roky, až zkrachují poslední obchůdky, firmičky a řemeslníci a kdy u náš začne krize. Ale to už bude pozdě.

Bureš mluvil s jedním známým novinářem velmi přátelsky. Jakmile mu novinář dal nepříjemnou otázku, okamžitě otočil a odmítl s ním dále mluvit. Skupině WAU odmítl odpovědět na jednoduchou otázku, proč nesplnil slib o snížení daní na potraviny na deset procent.  Ani diktátor Paroubek se takto nechoval. Pravý papaláš pohrdá lidmi. Ničení firem zajišťovacími příkazy je vlastně obdoba estébáckých praktik v padesátých letech. Existuje lepší důkaz než jsou složky a zajišťovací příkazy o jeho činnosti v STB?

Dle Bureše mají všichni politici přiznat své finance i z minulosti. Na dotaz novinářky však odpověděl: "Proč bych vám měl sdělovat své příjmy? Sorry, jako. Co je vám do toho?" Na dotaz, ovlivňuje-li svá media, odpovídá záporně. Odposlechy však dokazují pravý opak. Už první odposlech před pěti roky to dokazuje: "Víte, kdo jsem? Jak se jmenuje je váš nadřízený šéfredaktor...?"

Smlouva CETA obsahuje 520 stran. Proti této smlouvě byla jen "zlá a špatná" KSČM. Všechny strany, včetně Svobodných a ANO byly pro. Smlouva CETA je podobná smlouvě TTIP.

Ve volbách si lidé vybrali, že Herman nebude souzen za půl miliardy v Letech, že nebude souzen nikdo z ČSSD, pokud jde o OKD, že nikdo nebude souzen za licenci k těžbě lithia, kterou podepsal ministr z ANO, že nikdo nebude souzen za předběžnou smlouvu australské firmě, kterou podepsal ministr z ČSSD, že nikdo nebude trestán za ničení firem zajišťovacími příkazy, včetně ředitele fin. ústavu Janečka a soudružky Hitlerové, nikdo nebude trestán za vybudování vojenské základny USA u nás, která se plánuje na příští rok za spolupráce strany ANO,  za přijímání vandráků, atd. atd.. Dokud nebude zákon o odpovědnosti politiků, nic se nezmění. Takže politici, můžete krást dál a dělat špatné zákony, voliči vám to dovolili.

Výsledky EU za posledních deset let:

200 000 bezdomovců, 3 000 000 lidí na hranici chudoby, sbírka víček na dětské operace, sbírka na školní obědy, katastrofální soudnictví- neodvolatelní soudci až do smrti, beztrestnost při špatných rozsudcích, nekvalitní potraviny a předražené kvalitní potraviny, jsou li vůbec k dostání. České normy na potraviny obsahují 247 zakázaných škodlivin, americké normy obsahují jen čtrnáct zakázaných škodlivin. V USA je povoleno 233 škodlivých látek, i rakovinotvorných. V současnosti je to jen menšina škodlivin než bylo u nás do roku 1992. GMO je k nám dodáváno hlavně z USA v krmivech pro zvířata, jejichž maso potom jíme. Tak proto se rakovina tolik rozšiřuje i u nás.

 V českém zemědělství pracovalo 33% lidí, dnes je to pouhých sedm procent.

Za první republiky jsme měli jen padesát tisíc zákonů, dnes jich máme jeden a půl milionu. Víc než třetina zákonů je z EU. Poslanci jsou povinni tyto zákony přijmout bez rozpravy.

Jeden nejmenovaný poslanec se podřekl, že kikánům dáváme peníze, aby neměli vyšší trestnou činnost. Jedna kikánka řekla: "Neříkejte mi romka, já jsem cikánka!" Je to názor mnoha starých kikánů, romové jsou jen mladá generace. Dnes se nesmí říkat ani černoch, ale afroameričan, jinak jste rasista. Internetové radio Romale dostává od státu ročně 1 630 000 000 kč, slovy přes jednu a půl miliardy. Kolik kikánů má internet?

Skutečný tábor v Letech je 250 metrů od vepřína.  Věříte, že tam nějaký politik či kinán pojede, když bude nějaké výročí? Bude o pomník stejný zájem jako loni o "nevyznamenaného" příbuzného Hermana. Lidé si zvolili, že odpovědnost politiků odmítají, takže Herman nebude za půl miliardy za pomník potrestán.

Náš nejbohatší důchodce a eurohujer soudruh Špidla prohlásil, že před evropskou jednotnou zemědělskou politikou nebyla Evropa soběstačná a nyní je. Zapomněl říci to nejdůležitější, že před EU jsme byli doslova ve všem soběstační a dnes už nejsme.

Dle Bělohradského a hérečky Magdy je s eurem spokojeno 72% Slováků. Proč je v ČR potom tolik Slováků? Při diskusi o EU Magda prohlásila: "Europa to stě i vy Češi!" Asi jsem se špatně učil, vždycky jsem si myslel, že Evropa je světadíl. Proč se říká, že patříme západ, když podle mapy patříme do střední Evropy. Navíc Slované jsou na jih a východ od nás. Skutečně je nám jazykově bližší germanština a angličtina, než jakýkoli slovanský jazyk? Na otázku o referendu v ČR o výstupu z EU Magda prohlásila: "Preboha, len to nie!"

Je zajímavé, že lžinenávistníkům vadí "podřízenost" Rusku, ale nevadí jim podřízenost EU, USA a Říši Velkoněmecké. Anální vstřícnost Bruseli a USA jim zřejmě vyhovuje...Kdy ten krutý diktátor v Rusku už konečně napadne a zabere nějaký evropský stát? Na co čeká celých třináct let? Kde je ta ruská agrese, která prý ohrožuje celý svět? Jak vůbec vypadá? Rusko dostává nejvíc žádostí o azyl. Odstěhovalo se tam už nejméně milion Ukrajinců. Proč se všichni hrnou do země, kde prý je zaostalost, hlad a bída a kde prý je velmi krutý diktátor?

Kromě Katalánců se chtějí oddělit i Baskové od Španělska, Vlámové od Belgie, Skotové od Anglie, část Itálie, atd., atd.. Skutečně se EU nerozpadá? 

Zdroj

Diskusní téma: O čem se nepíše.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek