Nyní je jasné, kdo na které straně stojí. Kdo koho po celou dobu trvání této strašlivé války podporuje, a kdo se proti tomuto zlu v zájmu lidstva postavil.

24.11.2015 17:05

Konec všem dohadům o tom, na čí straně v boji proti světovému zlu stojí Turecko, jeden z nejsilnějších členů NATO, a potažmo celá tato organizace. Sestřelení ruského stíhacího bombardéru Su-24, bojujícího proti terorismu, dává jasnou odpověď.

Přes složitost celého syrského konfliktu se v posledních dnech přece jen narýsovala jasně viditelná frontová linie. Pomyslná a jedna jediná. Nyní je jasné, kdo na které straně stojí. Kdo koho po celou dobu trvání této strašlivé války podporuje, a kdo se proti tomuto zlu v zájmu lidstva postavil. NATO právě odhodilo masku.

Situace se stává velmi vážnou.

Turecko, které zaplavuje Evropu islámskou invazní vlnou nyní táhne svět do třetí války. Realizují nadnárodní finanční kruhy závěrečnou fázi svého konečného globálního řešení?

Kruh se uzavírá. Turecko, pokud se stane terčem odvety, bude v rámci své propagandy toto považovat za útok a bude chtít patrně aktivovat článek Severoatlantické alinace o skupinové obraně a tím splní funkci trojského koně Spojených států.

Komu se hodí islamizace Evropy, válka na Ukrajině, šíření terorismu od Středního Východu přes sever Afriky až do Evropy, kdo financuje, podporuje a cvičí teroristy, financuje a řídí migrační vlnu, protlačuje pro Evropu nevýhodnou smlouvu TTIP....?

Qui bono?

Nechť si odpoví každý sám dle vlastního úsudku, nikoli dle zuřivého vytí zaprodaných médií...

 

/Quintus Sertorius/

 

Diskusní téma: Nyní je jasné, kdo na které straně stojí. Kdo koho po celou dobu trvání této strašlivé války podporuje, a kdo se proti tomuto zlu v zájmu lidstva postavil.

Datum: 24.11.2015

Vložil: stopteroru

Titulek: Umírnění...

https://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=110356

Přidat nový příspěvek