NWO razantně nastupuje. Čeští občané vyzrazují informace Rusům. Bude se za to trestat.

20.11.2017 12:29

Bezpečnostní informační služba (BIS) žádá, aby se mezi trestnými činy objevil také trestný čin schraňování informací a vyzrazování těchto informací cizí státní moci. Tajná služba v této souvislosti varuje především před aktivitami ruské strany v Česku. Zprávu přinesl server Česká justice.

 

„Získávání, prověřování nebo vyhodnocování nejen tajných, ale jakýchkoli informací o komkoli by mělo být dalším trestným činem, pokud taková činnost způsobí jinému újmu a pokud je záměrem vyzradit informace cizí moci. Na to, že v návrhu novely trestního zákona oproti původnímu záměru toto ustanovení chybí, upozornila v rámci připomínek Bezpečnostní informační služba (BIS). Podle poslední zprávy BIS občané ČR vyzrazují ve velkém citlivé informace Rusům a republice to způsobuje rozsáhlé škody,“ píše server.

Celý článek naleznete zde

BIS se proto obrátila na zákonodárce v připomínkovém řízení a požádala je, aby do trestní novely příslušné ustanovení doplnili. O trestnosti schraňování rizikových informací a jejich předání cizí moci se uvažuje od roku 2015. Nemuselo by přitom jít o informace utajované. Podstatné by mělo být, že vyzrazení daných informací může ohrozit Českou republiku. Takovou informací mohou být např. zprávy o uprchlících nebo zprávy o zdravotním stavu či zvycích politiků či jiných osob hrajících důležitou roli v českém státě.

Proč zrovna informace o zdraví? Třeba proto, že skrze informace o zdraví či zvycích lze pomoci vyvinout tlak na danou osobu, kterou chtějí tajné služby, i ruské tajné služby, využít k získání dobrovolného či ne zela dobrovolného spolupracovníka.

 

Zdroj

Diskusní téma: NWO razantně nastupuje. Čeští občané vyzrazují informace Rusům. Bude se za to trestat.

Datum: 22.11.2017

Vložil: dit

Titulek: taktika policejního

Zdravím,
doporučuji
https://www.marps.cz/taktika-policejniho-vysetrovani/

Datum: 20.11.2017

Vložil: jop

Titulek: diskusný príspevok

keď napíšem v tomto príspevku že babiš je bývalý eštábak a podla môjho názoru zlodej ktorý nakradol miliardy, a prečíta si to niekto na ruskom konzuláte a následne nejaký ruský server u seba preloží a uverejní tento môj príspevok,

bude to vyzradenie informácii cudzej mocnosti?

a ak to nejaký slovenský server zopakuje, Slovensko je cudzia mocnosť pre Čechov?
a Nemecko ako?

Datum: 20.11.2017

Vložil: Quintus

Titulek: Re: diskusný príspevok

Vtip je v tom, že je to způsob zastrašování, který ale zatím nemůže fungovat. K tomu je třeba upravit legislativu tak jako v Německu. Krok za krokem. Vsadím se, že za pár let bude témto tempem trestný čin i zpochybňovat členství v EU. V některých zemích /tuším Švédsko/ je trestné kritizovat migrační politiku.
Prozatím se mažou příspěvky, ale to se může změnit a pokud přijdou pokuty řádově v tisících, případně vyhazovy z práce, bude to mít na řadového občana velký psychologický dopad.

Datum: 20.11.2017

Vložil: sys

Titulek: v bis

si zřejmě myslí, že jsou Rusové na hlavu.

Datum: 20.11.2017

Vložil: Quintus

Titulek: Re: v bis

Je třeba to chápat jako psychologický tlak. S vyzrazováním čehokoli v dnešním profízlovaném světě je to k smíchu...

Datum: 21.11.2017

Vložil: sys

Titulek: Re: Re: v bis

No, myslel jsem to v tom smyslu, že dnes už není snad nic, co by Rusové nevěděli.
A ano, k smíchu to opravdu je, ale v americké a bruselské prdeli je České politické hlavě stále překrásně.

Datum: 20.11.2017

Vložil: SamTingWong

Titulek: Aha

A bude se počítat i vyzrazování informací Američanům a Němcům?

Přidat nový příspěvek