Nucené práce pro německou mládež, aby sloužila a pomáhala uprchlíkům?

12.11.2015 08:36

Poslanec CDU chce zavést nucené práce pro německou mládež, aby sloužila a pomáhala uprchlíkům!

Každý den tady v Německu přinášejí média znepokojující zprávy o nasunování systémových prvků NWO do struktur a procesů řízení země. Poslední zpráva je doslova jako vystřižená ze 30. let minulého století. Poslanec německého Bundestagu za CDU Eckhardt Rehberg totiž navrhl, aby absolventi středních, resp. vysokých škol po ukončení studií nastoupili povinně do jednoroční služby na pomoc uprchlíkům [1]. De facto by šlo o nucené práce, protože současný právní systém v Německu něco takového neumožňuje.

migrant-mess-796x600.jpeg
Hádejte, kdo tudy prošel? Cikáni, Vandalové nebo Migranti?

Poslanec doslova prohlásil: „Potřebujeme povinnou službu, protože nemáme žádný jiný způsob, jak zvládat masivní vlny uprchlíků a jejich integraci.„ Zároveň dodal, že mládež by měla možnost „volby“, buď nástup do prezenční služby v armádě, anebo nástup do těchto nucených prací. De facto by tak šlo o kopii českého modelu civilní služby z doby, kdy v Česku fungovala základní vojenská služba. Poslanec ovšem už jaksi nedodává, že tato volba je pouze iluzorní, protože hlavní břemeno služby ve prospěch uprchlíků teď leží právě na bedrech Bundeswehru, takže je to taková ta volba typu poloprázdné anebo poloplné sklenice, kterou si vyberete raději. Rozumějte, není v tom žádný rozdíl, budete totiž sloužit uprchlíkům povinně buď v uniformě, anebo v civilním oblečení.

Tento plán by měl ulevit především pracovníkům charit, neziskovek a dobrovolnickým organizacím, které pod obrovským náporem migrantů už nezvládají svojí práci a systém organizace a pořádku kolabuje. Zpráva de facto říká, že pokud by takový zákon prošel, tak by odvedenci byli v podstatě nuceni sloužit uprchlíkům jako služky. „Každý, kdo si myslí, že toto nemůže fungovat, bude mluvit jinak za 6 měsíců…„, dodává poslanec.

pic31.jpg
Co za sebou zanechávají migranti? Odpadky… tuny odpadků…

Německé školy již nařídily svým dětem, aby uklízely po uprchlících odpadky, což vyvolalo mezi rodiči obrovské rozčílení a poprask [2]. Některé německé školy už také nařídily dívkám, aby nenosily kraťasy nebo sukně, protože by se mohly stát terčem sexuálního útoku ze strany uprchlíků ubytovaných v nedalekých uprchlických kempech [3]. A největším vrcholem a tragédií je poslední zpráva, která uvádí, že Německo sníží ve školách vzdělávací standardy, aby se migranti vůbec měli šanci do škol dostat a najít si praxi [4].

Německo určuje tempo a směr vývoje Evropy. Jak dlouho to bude trvat, než povinné obsluhování a poskakování okolo migrantů bude uzákoněno i v Česku? A není to celé náhodou součástí konceptu plánované obnovy vojenské prezenční služby, která zatím spadla v Česku pod stůl? Nebude to nakonec vzato z jedné vody načisto, že se přijme zákon, který dá mládeži na výběr, buď služba v armádě pod velením NATO anebo povinné práce a sbíraní odpadků po uprchlících?

 

Zdroj

 

Diskusní téma: Nucené práce pro německou mládež, aby sloužila a pomáhala uprchlíkům?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek