Neziskový sektor ve skutečnosti představuje paralelní vládu!

18.11.2015 12:47

Bohuslav Sobotka podniká reálné i symbolické kroky proti vůli naprosté většiny obyvatel České republiky, jejímž by měl být premiérem. Posuďte sami. 

Fakta

7. 10. 2015: „Uprchlíci, pojďte k nám a usaďte se zde“. Tak mluví pouze čtyři procenta Čechů. Proti přijímání uprchlíků ze zemí s válečným konfliktem je polovina Čechů. Dvě pětiny se kloní k jejich přijetí do doby, než se budou moci vrátit domů, a jen čtyři procenta Čechů uvedla, že bychom měli uprchlíky přijmout a nechat je zde usadit. Vyplývá to z průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Průzkum zde: https://www.parlamentnilisty.cz/profily-sprava/user-data/06B091AE/file/109248-CVVM_uprchlici_prijimani.pdf

7. 11. 2015: V Praze proběhlo pět protivládních a protiimigračních demonstrací, kterých se celkem zúčastnilo přes 10 000 lidí a při nichž lidé požadovali demisi vlády. Demonstrující se kvečeru sešli na Klárově a následně dorazily před Úřad vlády dva ohlášené pochody - zhruba 5 000 lidí. Na demonstracích zazněla tato slova: "Vláda České republiky označuje za extremisty ty, kteří chtějí hájit zájmy vlastních občanů. Extremisté jsou ti, kteří hlasovali pro migrační kvóty." Video zde: https://multimedia.ctk.cz/?setSite=video-detail-pagein&;documentId=18002146&idx=2&select-continue=1

17. 11. 2015: Premiér Bohuslav Sobotka přijal v Kramářově vile dobrovolníky z „českých“ neziskových organizací, kteří v uplynulých měsících pomáhali ilegálním migrantům na hranicích Srbska a Chorvatska. Dobrovolníci Sobotkovi odevzdali dopis, ve kterém argumentovali pro přijetí více uprchlíků, než kolik České republice přikazují evropské kvóty. Setkání se zúčastnily i církevní organizace. Sobotka ocenil jejich obětavou práci a dohodl se s nimi na intenzivnější vzájemné komunikaci, především při realizaci státní integrační politiky, kterou bude v blízké době projednávat na svém zasedání vláda ČR.

Seznam organizací přítomných na setkání s předsedou vlády:

* Člověk v tísni

* Konsorcium nevládních organizací pracujících s migranty

* Multikulturní centrum Praha

* Organizace pro pomoc uprchlíkům

* Sdružení pro integraci a migraci

* Czech Team

* Charita Česká republika

* ADRA Česká republika

* Diakonie ČCE

* Iniciativa Hlavák

* Český Červený Kříž

* Program Medevac

Dodatek:

Občané z veřejných prostředků platí nevolené subjekty tzv. neziskové organizace, které prosazují politickou agendu, aniž by musely projít volbami. Neziskové organizace získávají peníze nejen ze státního rozpočtu (od českých daňových poplatníků), ale i ze zahraničí (například z USA a EU) na to, aby ovlivňovaly politická rozhodnutí, zákony a samu budoucnost naší země. Neziskový sektor vyrostl na tvrzeních o údajně charitativních projektech a projektech sociální pomoci, avšak ve skutečnosti představuje paralelní vládu. Neziskovky nepovažují občany, z jejichž daní žijí, za dárce, ale za neprivilegovanou vrstvu společnosti, která nemá právo rozhodovat o své zemi.

Praha 18. 11. 2015 Vladimíra Vítová

 

Diskusní téma: Neziskový sektor ve skutečnosti představuje paralelní vládu!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek