Německo zastavilo vlaky z Rakouska a uzavírá hranice.

13.09.2015 18:14

"Německo se tak chce vypořádat s přílivem migrantů. Dočasné opatření se zprvu bude týkat pouze německo-rakouské hranice. Dalším krokem je přerušení železničního spojení ve směru z Rakouska."

 

Co znamená dočasné opatření? Na Evropu se valí minimálně 4 milióny uprchlíků. Pozvání kancléřky Merkelové ve formě pozvání všech syrských uprchlíků a poslední reakce bruselských hlavounů Schulze a Junckera vypovídají buď o jejich naprosté hlouposti a životu mimo realitu, nebo je to opravdu součást plánu vyvolat všeobecnou krizi a hybridní občanské války v Evropě.

Toto německé opatření bude pravděpodobně znamenat /po faktickém pozvání "uprchlíků" do Evropy/ kolaps jižních evropských států Maďarska, Rakouska, Srbska, Makedonie, Itálie, Řecka. Je to faktické rozdělení Evropy na severní a jižní část, kdy sever, který krizi vyvolal se z ní pokouší vyklouznout přesunutím odpovědnosti na devastovaný jih. "Podivuhodné"!

Co to znamená pro nás? To záleží na konání nekonání naší vlády. Pokud se utečenci skrz Maďarsko provalí ve snaze dostat se například do Německa či Švédska po uzavření trasy Maďarsko-Rakousko-Německo jinou trasou, tedy například přes naše území, bude to znamenat totální kolaps. Zvlášť pokud bude cesta do Německa uzavřena a oni zde uvíznou. Očekávejme v tomto případě chaos, násilí a pravděpodobné vyhlášení vyjímečného stavu. Totéž platí pro sousední země. Zda je to zoufalý pokus Německa o záchranu, nebo další ďábelský plán bruselských sociálních úředníků podle hesla "když to nejde dveřmi, půjde to oknem", ukáže nejblížší doba. 

Zůstávejme bdělí. Čas zkoušek se přibližuje rychlostí přímo strašlivou.....

 

Dodatek:

Už EU nařídila zastavení inzerce nevládních organizací vybízejících imigranty k příchodu? Už přestaly lodě EU dovážet migranty k břehům Řecka a Itálie? Už EU zaplatila inzerci v arabských a afrických novinách, aby uprchlíci zůstali doma? Tak jako to udělalo Dánsko?

Už předala nótu vládě USA, aby její neziskovky přestaly financovat pašerácké gangy a lákat uprchlíky na cestu do neexistujícího ráje v Evropě?

Pokud ne, tak jsou taková opatření jen prohlubováním chaosu a cynickým pokrytectvím nejhrubšího zrna!

 

/Quintus Sertorius - weissbach/

 

Bez komentáře...

Diskusní téma: Německo zastavilo vlaky z Rakouska a uzavírá hranice.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek