Německé město Halle je živým důkazem toho, jak snadno a rychle je možné islamizovat město....

31.01.2018 15:54

Jak myslíte, že začala islamizace Švédska, Holandska, Norska nebo Německa? Nejprve přicházeli v 1. vlně skauti, podnikatelé a studenti. S pomocí peněz ze Saúdské Arábie nakupovali nemovitosti a své děti posílali na evropské univerzity. Zakládali muslimské obce jako koordinační centra pro muslimské migranty. Poté nastala druhá vlna. Ženy a manželky migrantů začaly přicházet do těchto zemí za svými manžely a začaly jim rodit děti. 2. vlna již byla odstartována na Teplicku, do základní školy nastupují děti muslimů, přinesli jsme o tom článek a Facebook nám okamžitě odkaz na náš článek smazal. Druhá vlna trvá dvacet let, než dorostou děti muslimů narozené už v Evropě do věku dospělosti. Od té chvíle nastává 3. vlna, tzv. cesta Džihádu. Mladí muslimové se radikalizují, do země přichází radikální duchovní (imámové) vyslaní a vyškolení v Saúdské Arábii ke kázání wahábismu, pro vybrané skupiny i ke kázání saláfismu (Cesta pravé víry, cesta krve Islámu). Muslimská obec získává vliv v politice a začíná ovládat komunální volby. Obvykle se muslimské strany v 1. fázi spojují se socialisty, Antifou, Ligou proti nesnášenlivosti, Piráty a podobnými levicově nastavenými a neomarxistickými stranami. Jakmile muslimská obec dosáhne politického vlivu, začíná 4. vlna. 4. vlna islamizace je definována útěkem původních obyvatel ze čtvrtí měst, kde byl překročen Arabský rovník (50% arabské populace).

Nejlepším příkladem 4. vlny je Londýn, kde byl starostou města v posledních komunálních volbách zvolen muslim, britští kandidáti byli přehlasováni. Dříve dělnické čtvrti britské dělnické třídy se mění na muslimská ghetta, odkud původní Britové utíkají. Stejné procesy probíhají ve Francii v Marseilles, v Lyonu, na jihu Paříže, v Německu Dortmund, Hamburg, Drážďany, Stuttgart, Kolín nad Rýnem, Hannover. Ve Švédsku Stockholm, Malmö a město Vikingů Göteborg, dnes centrála muslimských saláfistů, kterých je ve městě téměř půl milionu. Invaze muslimů končí 5. vlnou, institucionalizací chalífátu na obsazeném území, tedy proces, který jsme viděli v Sýrii po vyhlášení tzv. Islámského státu před několika lety. Pokud se muslimská migrace nezarazí hned na počátku, později už ji nepůjde zastavit vůbec....

Cesky obcan

 

 

Q.S.

Multikulturalismus a masová imigrace je zbraň hybridní války. Opravdu bych nerad, aby se česká a moravská města stala podobným obrazem likvidace národní kultury a cesty do doby temna.

Diskusní téma: Německé město Halle je živým důkazem toho, jak snadno a rychle je možné islamizovat město....

Datum: 24.02.2018

Vložil: Mgr.Kounek František

Titulek: Aktivist der sozialistischen arbeit

Budovali jsme jako studenti tohle krásné město,jestli je pravda o islamizaci tohoto studentského místa , tak je nejvyšší čas ,aby vláda co nejrychleji přijala omezující opatření pro zvyšující se počty laskavých muslimů a vyhlásila stop stav , včetně omezení doby pobytu na našem území.To nikdo nevidí šíření od r.630 ?A současné obsazování Evropy?!!!!!!!! Vždyť v Halle jich je víc než personálu letectva naši armády i s kuchaři..Tak pozor,jde o náš národ !!!

Přidat nový příspěvek