Několik našich politiků a mediálních mágů dostalo s předstihem informaci o provokaci a byli nabrífováni, jak mají vystupovat...

22.11.2017 17:15

Nejdříve stručná zpráva z mediálního mainstreamu:

"Článek na webu ruské armádní televize Zvezda, podle kterého by Československo mělo být vděčné SSSR za invazi vojsk Varšavské smlouvy v roce 1968, rozzlobilo i českého prezidenta Miloše Zemana, který je v současnosti na návštěvě Ruska. Uvedl to člen jeho delegace. Materiál vyvolal v úterý mezi českými politiky rozruch."

Viz: https://www.novinky.cz/domaci/455576-prekrucovani-roku-1968-rozzlobilo-i-zemana-v-rusku-se-chce-ohradit.html

K tomu pár poznámek:

1. Článek by napsán blogerem do rubriky, která nepodléhá schvalování. Jinými slovy – organizátoři provokace se nedostali "výš", k více oficiálnímu vyjádření stanoviska, které je urážkou i provokací, což samo o sobě je už neúspěchem akce.

2. Nicméně několik našich politiků a mediálních mágů dostalo s předstihem informaci o provokaci a byli nabrífováni, jak mají vystupovat. (Na tato svinstva mediálního mainstreamu a současné politicky si musíme zvyknout, resp. musíme počítat s tím, kam až jsou schopni manipulátoři zajít.)

3. Okamžitá a důrazná reakce Zemana nabourala plány manipulátorů (nepočítali s tím, protože už ztratili soudnost a nejsou schopni vyhodnocovat situaci) a tak zbyly jen křečovité reakce, např. Jana Farského /STAN/ v UK ČT 24. Mj. Na účinkování Farského ve zmíněném pořadu ČT 24 stojí za to se podívat, ať víme, kdo je kdo; zde je odkaz:

https://www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/217411000371121/

4. Snad jen okrajová poznámka na adresu těch, kteří říkají, že z hospodářského hlediska nemá Zemanova cesta do Ruska větší význam, protože 80 % produkce vyvážíme do západních zemí. Ano. Ale odsud, z těch západních zemí, jde významná část právě do Ruska (embargo neembargo, resp. pro silnější země embargo jaksi neplatí, a jde tam i se ziskovou marží). 

Mj. jeden z důvodů proč Zemanova návštěva i Zeman sám tak vadí a proč byla provokace připravena.


Zdroj

Diskusní téma: Několik našich politiků a mediálních mágů dostalo s předstihem informaci o provokaci a byli nabrífováni, jak mají vystupovat...

Datum: 23.11.2017

Vložil: Marie Hilarion

Titulek: Další "majdan" proti Zemanovi nevyšel...

Pěkně a elegantně pan prezident vzkázal té politické šmíře, ať si trhnou...a přímo z Ruska. Jsou tací, co nemohou přenést přes srdce, že se, a velmi hluboce uražen, nevrátil okamžitě domů a nevyhlásil Rusku válku, přinejmenším...! Sráči pitomí, přepitomí...

Datum: 23.11.2017

Vložil: Josef Švejk

Titulek: Plné znění zmíněného článku.

Všichni o něm hovoří, ale málokdo jej četl! Napravte si to!
https://leva-net.webnode.cz/products/plne-zneni-clanku-zvezdy-o-roku-68/

Datum: 23.11.2017

Vložil: Jiri Stropek

Titulek: akce Rusko

verim ze clanek v armadnim ruskem tisku pridal volebni body panu Zemanovi

Datum: 22.11.2017

Vložil: Josef Švejk

Titulek: Celá aféra pak vyvolává úsměv nad

profesionálním řešením duté hlavy ze strany Ruské i České.
5. Český president předvedl, že není žádné ořezávátko, což jistě při volbě ocení voliči.
6. Ruská strana světu předvedla, jak se demokraticky likvidují fake news. Naši "experti na Evropské hodnoty" by si mohli vzít ponaučení.
7. Na tom, že akce 68 roku posunula rozkradení Česka od 20 let se nic nemění.

Přidat nový příspěvek