Nejde o žádnou pomoc, charitu, solidaritu, jde o chladný záměr.

28.04.2018 14:30

Bitka v centru Prahy, při níž sedm rádoby Holanďanů s podezřelým vzhledem připomínajícím Turky či Araby, tedy muslimy, napadlo personál restaurace protestující proti konzumaci přineseného alkoholu na zahrádku ve vlastnictví pohostinství, a po které skončil číšník ve vážném stavu v nemocnici, opět rozvířila diskuzi o bezpečnosti na ulicích Evropy. Tentokrát se to týká přímo nás. Přestože se sluníčkářům může zdát, že šlo o prkotinu, a dokonce by mohli mít částečně pravdu, kdyby sedm hostů nezaútočilo na jednoho muže s úmyslem ho přizabít, v kontextu se situací kolem migrantů a jejich chování v sousedních státech tomu tak není.

O tom, že k nám jezdí utrácet své peníze získané různým způsobem plno muslimů, není pochyb. Stačí se rozhlédnout po Praze, Teplicích, Karlových Varech i jinde. Samozřejmě nejvytíženější je autobusové nádraží Florenc, přes které k nám novodobí migranti přijíždí, dále letiště Ruzyně. Dorazivší skupina z Holandska však přijela ,,zapařit´´ se vším všudy. Tedy dívky, alkohol, prostě tah Prahou.

O přístupu muslimů k evropské populaci, především k dívkám, si nelze dělat iluze. Své o tom ví ve Francii, Německu i Švédsku, kde se postavení žen stává v některých místech neúnosné. Takže první konflikt při ,,osáhávání´´ Češky v pátek v baru a následný pěstní argument vůči obránci ženy je vcelku očekávatelný průběh návštěvy podobného podniku. Zvláště tehdy, když partička agresorů byla dostatečně velká. Je zvláštní, jak pravidelně se opakují útoky ze strany muslimské komunity páchané často právě skupinově. Patří to snad k mentalitě těchto národů?  I na to je třeba se ptát. 

Sobotní incident byl poté už jen dalším vrcholem dovolené. Vynechme správnost chování muslimů požívajících alkohol, jejich fundamentalismus v souvislosti s vlastní vírou má velké díry, na to už si zvykáme. Zarážející je práce policie, která sice hlídá parkování každého z nás, také rychlost, potkáte ji na každém metru a na pomoc mají tisíce kamer, ale nebýt všímavých spoluobčanů, povedená partička by zmizela v zahraničí a už nikdy by se nikdo nezabýval tím, že ne zemi po jejich řádění zůstal polomrtvý člověk.

Jestliže našinec je popotahován právem za rozkopnutou popelnici, cizinci se nic nestane za rozšlápnutou hlavu? Kde byli ti všichni strážci zákona? Nakonec byli cizinci zachyceni těsně před odletem. Dopusťte se daňového úniku, třeba jen domnělého, a neodletíte ani do Brna (asi tam ani z Prahy nic nelétá), natož do Holandska. Tady skupina sedmi lidí, jejichž fotky znal celý národ, málem zmizela bez problémů.

 

Jaký by měl nyní následovat trest? Sluníčkáři by vše s vlastní omluvou odpustili, vlastenci by je zavřeli, až by ještě více zčernali. Logicky uvažující soudce by jim měl dát vysoký peněžitý trest ve výši úměrné zranění číšníka a následkům, ta částka by byla poukázána na jeho účet a také částečně nemocnice, navýšený o výchovnou sumu odpovídající nebezpečnosti násilníků.  Po kompletní úhradě je poté vyhnat ze země s vysloveným zákazem další návštěvy.  Jedině takový přístup je relevantní k tomu, co se stalo.

Násilí pokračuje všude, kam se hordy migrantů dostanou. Nájezdy v dodávkách, bitky za použití nože, výbuchy, zapalování vozidel a cizího majetku jsou na denním pořádku. Jestliže politici, a je jedno, je li to kanadský předseda vlády, francouzský prezident či kancléřka Merkelová, hovoří o dalších vítaných hostech ve své zemi, jde o nesmírnou aroganci namířenou vůči vlastním voličům. Uvědomění si této situace jednou povede k rozčarování, bude však už pozdě.  

Nynější další import Afričanů leteckou cestou organizovaný Evropskou komisí je poté doslova drzostí ukazující na systematičnost, se kterou se pracuje na ovládnutí Evropy pomocí muslimské kultury spojené s neúctou a neznalostí historie, násilím a agresivitou. Snižování inteligence evropské populace je jedním ze záměrů světových lídrů. Nejde o žádnou pomoc, charitu, solidaritu, jde o chladný záměr vedoucí k vlastnímu prospěchu, na kterém se přiživují i tak nicotní lidé, jakými jsou naši Ruml, Pánek, Dienstbier, Šabatová a mnoho jim podobných.

Tato jména opakujeme záměrně častěji, jsou totiž nejviditelnějšími propagátory záměrů dovést naší zemi do jádra těch, kteří si za prioritu vytýčili zlikvidovat národní státy a zamořit je afro-asijským  odpadem. Jak jinak nazvat ty, kteří utíkají ze svých vlastí a zanechávajících tam své rodiny prý ve velké bídě, přitom jsou schopni platit tisíce eur za svou přepravu na náš kontinent? Nebuďme naivní, není to charita a milosrdenství. Je to podvod na nás všechny.

J3.K

 

Diskusní téma: Nejde o žádnou pomoc, charitu, solidaritu, jde o chladný záměr.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek