Následující recept vám dokáže, že si můžete vyrobit jeden z nejúčinnějších léků i sami doma. Čistí cévy, posiluje srdce, zlepšuje imunitní systém, stav jater i funkci mozku.

15.04.2016 09:31

Následný recept vám dokáže, že si můžete vyrobit jeden z nejúčinnějších léků i sami doma. Čistí cévy, posiluje srdce, zlepšuje imunitní systém, stav jater i funkci mozku. Co vás ještě potěší, je, že dokáže také předcházet mrtvici a dokonce se je vhodný jako podpora k léčbě rakoviny.

Dr. Zhan Mitrev a jeho recept

Potřebné suroviny:

 
  • 15 citrónů
  • 12 stroužků česneku
  • 1 kg medu
  • 400 g pšeničných klíčků
  • 400 g vlašských ořechů

Postup:

Ač se vám zde může zdát všeho až nadbytek, do vašeho zdraví se vyplatí investovat. 400 g nezpracované pšenice dejte do sklenice. Naplňte tuto nádobu vodou a nechejte její obsah odstát po dobu 10 – 12 hodin. Poté dejte na vrchol gázu a o den později se objeví klíčky. Rozdrťte si česnek, ořechy i pšenici, přimíchejte pět nastrouhaných (nebo na jemno nakrájených) citrónů a vše přidejte do směsi. Ze zbylých deseti citrónů udělejte čerstvý džus, který rovněž přidáte do směsi, tak jako med, který přichází na řadu jako poslední. Směs skladujte v uzavřených skleněných nádobách a v lednici – vydrží až tři týdny.

Konzumace vyžaduje 1 – 2 lžíce, které pozřete asi třicet minut před každým jídlem, 3x denně. Pokud se léčíte s rakovinou, konzumujte jednu polévkovou lžíci každé dvě hodiny.

 

Zdroj