"Naši bojovníci jdou do Evropy jako uprchlíci, aby byli připraveni."

14.09.2015 09:23

"Jednou dobudeme Evropu. Není otázkou zda, ale kdy. Nic takového jako hranice pro nás neexistuje. Známe jenom přední linii. Přijdeme do Evropy a Evropané by si měli uvědomit, že to nebude příjemné setkání. 
Přijdeme ozbrojeni a ty, kdo nekonvertují k islámu a nezaplatí islámskou daň, zabijeme." 

Takto německý novinář Todenhöfer citoval jednoho bojovníka IS.

Nejhorší je, že tomu on i tisíce dalších jeho spolubojovníků věří, varuje německý novinář. Přes ofenzivu kurdských jednotek a nálety koalice vedené Spojenými státy se prý nezdá, že by Islámský stát nějak výrazně oslaboval. Naopak na obsazených územích posiluje své pozice a buduje nové instituce správy.
"Myslím, že si západní lídři plně neuvědomují, jak velké nebezpečí představují," dodává Todenhöfer závěrem. 


Tyto slova pronesl bojovník IS koncem minulého roku. Od té doby uplynulo devět měsíců a máme tu několik stovek tisíc ilegálních migrantů a každý den jich přibývají tisíce. Je zřejmé, že Evropa čelí organizované invazi, neboť se jedná téměř výhradně o bojeschopné mladé muže. Drtivá většina těchto ilegálů, jsou totiž sunnitští muslimové, tato odnož islámu dala světu třeba Al – Káidu nebo právě Islámský stát. Báchorky o tom, že prchají před válkou ze zemí, kde se neválčí, jsou směšné. Pokud by to byla pravda, jistě by s sebou vzali i své rodiny. Ženy a děti, to je právě to, co nejspíš odlišuje islámské radikály od obyčejných běženců, kteří se bojí o životy své a svých blízkých. Bruselští byrokraté a imigrační úředníci by měli mít toto na paměti a mužské invazní svazy, nekompromisně nalodit a vracet zpět k africkým břehům. Jedině tak máme šanci ochránit zemi před nájezdy dobyvačných radikálů a evropskou kulturu před zničením.

Pašerák IS: "Jen počkejte! Na Západě už máme 4000 našich bojovníků. Dá-li Bůh, brzy bude v Evropě chalífát.“
Západ podle něj podcenil informace amerických aktivistů, kteří dlouhodobě varují o "páté koloně" muslimských emigrantů. Podle autora se nejedná o uprchlickou krizi, ale o tzv. hidžru, což je podle něj islámský výklad migrace jako skrytého a těžce zjistitelného džihádu. (Zdroj: frontpagemag.com)

Analytik na Střední východ Clare Lopez z Centra pro bezpečnostní politiku: "V těchto dnech je ohrožena národní suverenita států, které čelí koordinovanému útoku globálního džihádistického hnutí. Džihád není jen násilný jev, ale může být prováděn mnoha jinými prostředky, včetně hidžry." 

Třicetiletý pašerák islámského státu uvedl pod podmínkou anonymity v rozhovoru pro server BuzzFeed, že probíhající tajná operace byla "naprostým úspěchem," a dodal s úsměvem: "Jen počkejte. Naším snem je vybudovat chalífát nejen v Sýrii, ale na celém světě, a dá-li Bůh, stane se to brzy." A pokračuje: "Naši bojovníci jdou do Evropy jako uprchlíci, aby byli připraveni." Tvrdí, že se naplnil sen islámského státu infiltrovat západní země svými bojovníky. IS je propašoval přes turecké hranice do bohatých evropských států. 

"ISIS má nyní více než 4000 bojovníků připraveno k boji v celé Evropské unii. Naši agenti využili výhody velkorysosti západních národů vůči uprchlíkům. Bojovníci ISIS pomocí místních pašeráků splynuli s ostatními uprchlíky a v několika vlnách se dostali do Evropy jak na lodích ze severní Afriky, tak po pevnině přes Maďarsko a Rakousko do Německa, Belgie a Švédska."

IS využil migrační vlny, vyvolané válkou v Sýrii a Iráku, díky které se miliony pronásledovaných lidí přesunuly do Turecka, Libanonu nebo Jordánska. Téměř všichni migranti zaplavující Evropu jsou muslimové. Většina křesťanů se totiž skrývá v kostelech a ve svých domech na Blízkém východě, protože se bojí do uprchlických táborů OSN, které jsou spravovány muslimy.

"Křesťané se těchto uprchlických táborů obávají, protože věří, že budou napadáni" řekl George Marlin z katolické skupiny Církev v nouzi, která zajišťuje pomoc pronásledovaným křesťanům na Blízkém východě. 

V tureckých městech, jako je Izmir a Mersin, se muslimští uprchlíci shromažďují k cestě přes Středozemní moře s cílem cesty v Itálii nebo Řecku, uvedl pašerák. Poté se snaží dostat do "nejpříjemnějších" zemí - Švédska a Německa - a tam požádat o azyl.
Stejný plán má IS v USA, FBI nestíhá.
Expert FBI pro boj s terorismem Michael Steinbach uvedl v únoru v americkém Kongresu, že "FBI nemá žádný spolehlivý způsob, jak prověřovat syrské uprchlíky" a ředitel FBI James Comey namítal, že jeho agentura již má plné ruce práce s prošetřováním islámistických aktivit ve všech 50 státech. 

Vůdci islámského státu mezitím využívají slabosti Západu, kde pouhá zmínka o "uprchlících" efektivně útočí na city křesťanů a Židů. Mluvčí ISIS Abu Mohammed al-Adnani tento týden chválil nedávné teroristické útoky v Austrálii, Belgii a Francii.

"Opakujeme naši výzvu k muslimům v Evropě, nevěřícímu Západu, zaútočte na křížáky ve svých domovských zemích, a všude tam, kde je najdete. Jsme jejich nepřátelé před Bohem, a vyzýváme každého muslima, který může prolít kapku krve křižáka, udělejte to bombou, kulkou, nožem, autem, kamenem, kopnutím nebo ranou!!"

Šéfka agentury pro soudní spolupráci v rámci EU (EUROJUST) Michele Coninsxová na tiskové konferenci varovala, že mezi uprchlíky, kteří se snaží dostat do Evropy jsou i bojovníci IS.
Agentura Eurojust je složena ze státních zástupců, soudců a policejních úředníků členských zemí EU. Jejím úkolem je usnadňovat mezinárodní koordinaci orgánů činných v trestním řízení a podporovat vyšetřování organizovaného zločinu. (Zdroj: Eurozpravy.cz)

Jak tajné služby, tak nyní i EUROJUST varují před infiltrací islámských radikálů mezi ostatní imigranty, kteří směřují do Evropy. Humanitární organizace se naopak přistěhovalců zastávají a přejí si, aby je země EU přijaly.

Část "humanitárních" organizací zveřejňuje návody pro imigranty, jak se vyhnout policejním kontrolám, jak vypovídat, aby dostali politický azyl. "Vítejte v Evropě! Objevili jsme web pro uprchlíky s návodem na infiltraci EU", (který byl dokonce citován na mimořádném jednání poslanecké sněmovny) a "Web radí imigrantům: "Poznejte rozdíl mezi ekonomickým a humanitárním žadatelem o azyl."

Jedna z nejtřaskavějších konspiračních teorií současnosti tvrdí, že uprchlická vlna souvisí s Arabským jarem a je centrálně řízena.
Nejprve byl prý odstraněn libyjský vůdce Muammar Kaddáfí, který svým diktátorským stylem vládnutí v podstatě bránil imigrantům dostat se ze severu Afriky do Itálie.
Libye je nyní v troskách a nikdo nezabrání uprchlíkům, aby sedali na lodě, které je dopravují přes Středozemní moře do Evropy.

Objevuje se otázka, kde uprchlíci berou peníze, které platí převaděčům za cestu do Evropy, a kde pak tyto peníze končí.
Konspirační teorie tvrdí, že uprchlíci tyto peníze dostávají z neziskovek, které jsou ovládány bohatými americkými bankéři z rodu Rothschildů a Rockefellerů.
Tyto bohaté bankéřské kruhy prý mají zájem na rozvratu Evropské unie. Až bude v Evropě chaos, objeví se nový vůdce a nová pravidla Nového světového řádu.
Evropan, který bude vyděšen z přílivu uprchlíků, prý bude pak souhlasit i s represivním režimem a sám se vzdá zbytků vlastní svobody.

Uprchlíci jsou podle této konspirační teorie posíláni do Evropy, aby zde rozvrátili systém tradičních hodnot a evropské obyvatelstvo se pak dalo ovládat pomocí strachu.
Ještě že je to jen konspirace …

Pokud by to opravdu byla pouhá konspirace, pak největším konspirátorem je asi pan Ransdorf. Ten tvrdí, že Američané způsobili uprchlickou krizi záměrně a podporují islamisty, patří před soud. EU financuje mafiánský byznys s imigranty. A ti idioti z Bruselu...
Europoslanec KSČM Miloslav Ransdorf říká, že mají být před přílivem uprchlíků pevně střeženy vnější hranice Schengenu a uprchlíci mají být vraceni. Imigranti nejsou ekonomickým přínosem, naopak zatěžují sociální sytém. Cizí kultury Evropu neobohatí. Za posledních 500 let je kulturní přínos muslimského světa rovný nule. 

Zdroj

 

Diskusní téma: "Naši bojovníci jdou do Evropy jako uprchlíci, aby byli připraveni."

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek