Národ si staví svou pohřební hranici, v budoucnosti vidím řeku krve! Enoch was right

22.04.2018 09:17

„Národ si staví svou pohřební hranici, v budoucnosti vidím řeku krve!“ Tato slova použil před padesáti lety britský poslanec Enoch Powell ve zřejmě nejkontroverznějším projevu britské historie. Varoval v něm před negativními důsledky masové imigrace do Velké Británie a tvrdě kritizoval antidiskriminační zákon.

Zdroj

 

Q.S.

K čemu jsou lidem varování? Hluší, slepí...

Žádná bdělost, žádný pud sebezáchovy..

Diskusní téma: Národ si staví svou pohřební hranici, v budoucnosti vidím řeku krve! Enoch was right

Datum: 23.04.2018

Vložil: Martin Rubáš

Titulek: měl pravdu

Měl pravdu. Británie je ztracena. Ani brexit ji nezachrání. Radikální marxisté a islamisté už okupují všechny důležité instituce. zachránit se může británie jenom za cenu krvavé revoluce, bohužel.
https://www.epshark.cz/clanek/260/anglie-levicovy-fanatismus-prebira-vladu

Datum: 22.04.2018

Vložil: S.Ch.

Titulek: budoucnost

Quinte, vše v rozporu s Řádem musí padnout, nové nemůže být vystavěno modifikací stávajícího. Nelze očekávat, že pády toho, co není vystavěno v souladu s Řádem, proběhnou formálně a idylicky. Člověk však, ačkoliv se může druhým jevit hluchým a slepým, někdy jakoby i bez zájmu o vnější dění, může vnitřně stát v Řádu a Řád zastávat i vnějšně na místě, kde se v bytí právě nachází. Je třeba dnes zachraňovat něco vnějšího? Nebo se člověk konečně už musí dobrat toho zachraňovat svou duši? Tím neříkám, že pevné postoje v Řádu se neprojevují navenek, ale střetu a pádu řady "věcí" to nezabrání. Výstavba na základě skutečných hodnot se může realizovat až po pádu ... a realizovat ji mohou jen ti, kteří jsou toho schopni (a hodni).

Přidat nový příspěvek