Napadení prezidenta. Tohle nás čeká. Když jsem si dnes pustil rádio a podíval se na ČT, měl jsem dojem, že jsem se probudil v roce 1939....

12.01.2018 16:34

Nejodpornější a nejsprostější protektorátní propaganda předcházela průběh těchto voleb...

 

České prezidentské voľby v piatok poznačil incident. Vo volebnej miestnosti v pražských Lužinách na prezidenta Miloša Zemana zaútočila polonahá aktivistka. Zemanova ochranka ju spacifikovala a zhodila na zem ešte predtým, než sa stihla prezidenta dotknúť.

Zemana následne vyviedli z miestnosti a odvolil až neskôr.

Aktivistka mala na odhalených prsiach nápis „Zeman Putin’s slutt“ (Zeman Putinova štetka, pozn. red.). Ukázalo sa, že mladá žena je členkou hnutia Femen, ktoré dlhodobo bojuje proti ruskému prezidentovi Vladimirovi Putinovi.

„Som poctený, že napadli práve mňa,“ povedal neskôr novinárom Zeman.

Na incident reagoval aj hovorca českého prezidenta Jiří Ovčáček. "Šírenie dezinformácií, pokus o fyzický, snaha zabrániť slobodnej voľbe. To je nenávistný svet odporcov pána prezidenta!" napísal na Twitteri.

 

Zdroj

 
 

Q.S.

Další nechutnost ve zběsilé kampani proti současnému prezidentovi. Ve své podstatě je to útok na naši státnost. Stejně jako v případě prezidentské standarty, kterou ukradli, rozstříhali a kdoví co ještě. Nevím, zda lidé dostatečně chápou o co tady jde a jak se katastrofálně mění a degeneruje svět okolo nás.

Zdroj

Diskusní téma: Napadení prezidenta. Tohle nás čeká. Když jsem si dnes pustil rádio a podíval se na ČT, měl jsem dojem, že jsem se probudil v roce 1939....

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek