Na scéně je další podvrh, tentokrát je terčem Tomio Okamura! Týden před volbami na něj vytáhli zfalšovaný dokument.

12.10.2017 21:34

Fiat-alternativní server uveřejnil fotokopie smlouvy, která měla z Okamurova Úsvitu vyvést desítky milionů korun! A Babiš už nemá potvrzení, že nespolupracoval s agenty StB!

Do voleb do poslanecké sněmovny v ČR zbývá prakticky už jenom poslední týden a politické strany se snaží co nejvíce zmobilizovat voliče. Jenže když volební průzkumy ukazují to, co nám ukazují, vede to některé zoufalé sluníčkové organizace k opravdu neuvěřitelným krokům na hranici žalovatelnosti a na jeden takový krok jsme dnes byli upozorněni do naší redakce. Webový server manipulatori.cz uveřejnil výbušné kompro v podobě ofocených stránek PR smlouvy mezi Tomiem Okamurou, coby někdejším předsedou hnutí Úsvit – Přímá demokracie, a samotnou stranou, která měla podle smlouvy na Okamurův účet každý měsíc odesílat bezmála 1 milion Kč za marketingové a mediální poradenství [1]. Smlouva měla být platná po celé volební období a Tomio Okamura by si tím tak přišel za celou dobu zhruba na 45 milionů korun. De facto velká část státního příspěvku za voličské hlasy z roku 2013 by tím pádem byla převedena na soukromý účet Tomia Okamury.

V celé kauze mají figurovat dvě společnosti, ATM a 10 Minutes, které měly prý nedohledatelné sídlo a v jejich čele figuroval člověk, který měl bydliště v zahradní chatce, kde se ovšem nezdržoval, zato se tam zdržovali bezdomovci. Server manipulatori.cz však včera uveřejnil fotokopie této smlouvy, která má toto všechno dokazovat. Server manipulatori.cz založil v roce 2015 bývalý redaktor iDnes.cz Ondřej Fér (dnes šéfredaktor Faktor S, který spadá pod časopis a server Týden.cz) a novinář Petr Nutil [2]. Server se profiluje jako fiat-alternativní projekt stejného typu jako Forum24, Echo24, Neovlivní a další projekty bývalých redaktorů mainstreamových médií, kteří mezi lety 2013 až 2015 odešli z mainstreamových redakcí a založili vlastní servery. Manipulatori.cz publikuje články hlavně proti Rusku, Pražskému hradu, proti tzv. hoaxům, proti vlivu zpravodajské alternativy atd. Uveřejněný dokument však má stejně nebezpečný náboj jako fotokopie jiného dokumentu, který přinesla internetová skupina Šuman pro změnu proti Andreji Babišovi, o kauze jsme psali zde

A bohužel, jedná se o stejný rukopis, je to stejný podvrh, který má poškodit Tomia Okamuru a jeho SPD pouhý týden před volbami.

Na Okamuru vytáhli týden před volbami zfalšovaný dokument

V článku na manipulatori.cz uvádí autor textu Jan Cemper, že grafici jejich redakce se domnívají, že fotoskeny nenesou známky fotomontáže. My jsme přeposlali kopie našemu kolegovi a forenznímu specialistovi v New Yorku a ten má poněkud jiný názor. Nechali jsme udělat rozbor poslední stránky, kde se nachází podpisy Tomia Okamury a forenzní analytik přišel na mnoho aspektů, které ukazují na to, že se jedná o podvrh a mediální “olovo” proti Tomiu Okamurovi. Horní část dokumentu je podle analytika focena z mobilního telefonu, protože na obrázku je patrný tzv. 3D parallax hloubkový effect, kdy text jakoby ujíždí na papíru diagonálně zblízka do dálky odshora směrem dolů, což zobrazují zelené kolmice v horní polovině obrázku. Stejně tak horní polovina dokumentu obsahuje typické fleky, světlé a tmavé, které jsou způsobeny při focení mobilním telefonem rozdílnými vlnovými délkami světla dopadajícími na čočku fotoobjektivu telefonu nebo kamery.

Nález našeho forenzního analytika.

Naproti tomu, spodní část dokumentu je naprosto uniformní, neobsahuje žádné fleky světel a stínů, tato část dokumentu nepohází z kamery, ale ze skeneru. Vlnová délka světla skeneru je konstantní, nemění se, takže ani na papíru nejsou žádné fleky tmavých a světlých míst, celá spodní část papíru je nastínována uniformním světlem. Dalším projevem fotomontáže je 2D efekt a pootočení textu o několik stupňů doleva, text je evidentně nakřivo v ploché projekci. Jenže neobsahuje 3D paralaxu, na rozdíl od horní poloviny dokumentu. Člověk, který tento dokument vyrobil, použil dva různé dokumenty, jeden byl nafocený mobilním telefonem a druhý byl získaný ze stolního skeneru. Softwarově potom byly spojeny.

To potvrzuje i tzv. hrana přechodu (rayban edge), která vzniká při skenování přeložených kusů papíru, knih apod. Pokud jde o dokument, který je do skeneru vložen způsoben, že se do něj nevejde a víko skeneru zůstane otevřené, potom na oskenovaném dokumentu je přítomný 3D efekt v kombinaci s uniformním světlem a plynulými přechody světla a temnosti. V tomto dokumentu ale je naprostý fyzikální nesmysl, protože rayban edge odděluje spodní část, která pochází ze skeneru a horní část, která je nafocena z mobilního telefonu. Stejnou charakteristiku má všech 6 listů smlouvy, horní část dokumentů má jiné osvětlení, než spodní poloviny. Vzhledem k tomu, že jde o listy A4, není důvod pro grafické anomálie, 3D a 2D efekty, které by zkreslovaly dokument ve skeneru kvůli třeba nadměrné velikosti listů.

Dokument ze serveru Manipulatori.cz
1 of 6
 
 
Specialista odmítl dokument s podpisy jako podvrh, technicky se jedná o montáž dvou dokumentů

Náš kolega v New Yorku je forenzní specialista s více než 20-letou praxí v oblasti forenzní fotografie a grafiky a spolupracoval v minulosti i na případech americké FBI. Specializuje se na forenzní analýzu padělaných smluv, šeků, darovacích smluv a podpisových bankovních vzorů. Z tohoto dokumentu je patrné, že někdo se snaží Tomia Okamuru diskreditovat pouhý týden před volbami a používá k tomu fotomontáže a počítačovou grafikou. Všimněte si opět typického znaku pro podvrhy, a tím je naprosto tragická kvalita rozlišení, které je hluboko pod standardními 300 dpi, což je výchozí rozlišení pro dnešní skenery a stejně tak naprosto zoufalá kvalita horní části dokumentu, kterou snad někdo fotil nějakou předpotopní Nokií s fotoaparátem s rozlišením méně jak 1 Mpixel, tu kvalitu odhaduji na 0.5 Mpixelu. U takto rozostřených a nekvalitních dokumentů nejdou zjistit takové detaily, jako je třeba struktura papírového vlákna, které by odhalilo, že horní a dolní část dokumentu pochází ze 2 různých druhů kancelářského papíru.

Vysoké rozlišení podle analytika umožňuje zjistit i vlnovou délku skeneru, kterou mají různé značky skenerů odlišnou a forenzní analytik umí určit a zúžit okruh na značku a dokonce i model konkrétního skeneru. Pokud je fotografie alespoň trochu kvalitní, lze podvrh zjistit z kontrastu, jasu, sytosti barev, ze zaostření, z výšky vláken papíru, z vlnové délky barevného šumu (color noise), který je průvodním znakem všech skenerů atd. Bohužel, i takto amatérský podvrh je dostatečný k tomu, aby mnoho nerozhodnutých voličů odradil od volby SPD.

Je naprosto zásadní, aby se Tomio Okamura proti tomuto podvrhu a diskreditaci postavil a přijal příslušná opatření. Česká televize totiž už v roce 2015 natočila o této údajné kauze pamflet v pořadu Reportéři ČT, kde vykreslila Tomia Okamuru jako člověka, který přes bílé koně, kteří žijí v zahradní chatce, tuneluje Hnutí Úsvit [3]. Tomio Okamura byl nakonec ze strany vyštípán a samotný Úsvit je dnes v troskách, zatímco Tomiova SPD má dobře našlápnuto dosáhnout ve volbách dvouciferného výsledku.

Na Okamuru budou vyrábět olovo jako na běžícím pásu

Už před několika týdny jsem ale pana Okamuru varoval, že proti němu budou realizovány útoky, diskreditační kampaně, a to se opravdu bohužel děje. Před několika dny jeho vlastní bratr Hayato varoval, že Tomio slouží Rusku a varoval před ním [4]. Právě Hayato se v roce 2015 nejvíce zasloužil o diskreditaci Tomia Okamury, když ochotně spolupracoval s reportéry ČT na zmíněném pořadu, který řešil údajné vyvádění peněz z Hnutí Úsvit. Tady možná by seděla památná slova Andreje Babiše, který novináře z ČT nazval “pakáží” v souvislosti s dluhopisy Agrofertu. Tomio Okamura má velké problémy na úrovni vnitřního kruhu, tzn. rodiny, když vlastní bratr je ochotný proti němu mediálně vystupovat, je to opravdu velmi zlé. Pokud není podpora rodiny a blízkých, je to velmi těžké bojovat ve vnějších kruzích. Vnitrostranický puč v Úsvitu by měl být varováním, protože útoky tohoto typu budou zopakovány, když už jednou slavily úspěch.

Každá opoziční strana je již dopředu infiltrována. V každé straně jsou rezidenti, kteří čekají na svoji aktivaci, aby stranu začali rozvracet po volbách zevnitř. Viděli jsme to u Věcí Veřejných, viděli jsme to v Hnutí Úsvit a uvidíme to i v budoucnu u dalších politických stran, které vstoupí do parlamentu z ulice. Servery fiat-alternativy různých mainstreamových redaktorů a různé účty na Twitteru se stanou zdrojem dehonestační a diskreditační kampaně, kterou ráda podpoří i zmíněná “pakáž” z veřejnoprávní šestimiliardové vysílačky [5]. 

Pokud by totiž někdo opravdu uvěřil tomu, že Tomio Okamura tuneloval vlastní stranu přes nastrčené firmy psané na bezdomovce v zahradních chatkách, potom by veškeré naděje na změnu vzaly za své. Tomio Okamura byl a je podnikatel, který nemá zapotřebí tunelovat vlastní strany. Bohužel ovšem platí v Česku rčení, že co říká televize, to je pravda. A můžete bojovat s mediální hydrou jak chcete, ale stejně tak, jako byla uměle a na zakázku vyrobena pseudokauza Čapí hnízdo na Andreje Babiše, stejně tak byla vyrobena i kauza tunelování Hnutí Úsvit. Opět máte před sebou mocenský tenzor.

Babiš dostal úder ze Slovenska, už zase mu média mohou říkat “Bureš”. Za všechno může Zeman?

A pokud jde o Andreje Babiše, toho potkala pár dní před volbami další načasovaná rána. Slovenský ústavní soud vyhověl žádosti slovenského Ústavu paměti národa a zrušil rozsudek nižších soudů z roku 2015 o tom, že Andrej Babiš byl spolupracovníkem StB registrován neoprávněně [6]. Od této chvíle tak opět bude Andrej Babiš čelit tomu, že byl agentem Burešem, protože pod tímto označením byl ve složkách bratislavské expozitury StB opravdu veden, a to v době, kdy v 80. letech pracoval pro podnik zahraničního obchodu Petrimex. Útok proti Babišovi přichází ve chvíli, kdy Miloš Zeman v Radě Evropy vyzval k tomu, aby Rusko kompenzovalo Ukrajině zabrání Krymu [7], což spustilo hysterický řev na českém a také ukrajinském mainstreamu. Jenže snaha oslabit Babiše i Zemana je vedena plánem amerických neoconů na ovlivnění voleb v ČR, aby vznikla koalice proti ANO a vládu sestavil slepenec středopravicových stran (ODS, TOP09, Lidovci a z nouze i ČSSD), které by přiklonily zahraniční politiku ČR blíže k zájmům USA a politicky zahrnuly celý stát do projektu CIA nazvaného Trojmoří [8].

Andrej Babiš je prioritně globalista, ale ekonomicky chce držet korunu, což vyhovuje americkým neoconům. Současné útoky proti Babišovi přitom nemají s Babišem vlastně nic společného, neoconi chtějí jenom zbavit Miloše Zemana spojence, jako se jim povedlo odstranit spojence Donalda Trumpa v Bílém domě. Protože celou dobu jde Američanům o odstranění Miloše Zemana, protože s Babišem by se jinak bez problému domluvili, ten je ideově velmi blízko neoconům a ekonomicky je schopný vést zemi jak ke globalismu, tak i do náruče amerických neoconů, pokud jeho Agrofertu z toho něco kápne, třeba lepší smlouvy s Monsantem apod.

Jenže Babiš je spojencem Miloše Zemana a neoconi nemohou na prezidenta zaútočit přímo, protože je pod ochranou amerického židovského kongresu Ronalda Laudera, video jsme přinesli zde. Neoconům by útok na Zemana neprošel, takže útočí na jeho jediného spojence v české politice, na Andreje Babiše. Pokud jde o Miloše Zemana, za poslední půl rok děsivě zestárl. Média hovoří o neuropatii způsobené cukrovkou, ale pohublost v obličeji není dobrým znamením. Doufejme, že neoconi se ho nebudou chtít zbavit chemickou a radiační cestou podobně, jako se zbavili Hugo Cháveze ve Venezuele. Projekt Trojmoří je pro neocony klíčovým nástrojem po udržení moci Američanů v Evropě a Praha je klíčem k tomuto projektu. Bez Prahy to nepůjde a jsou ochotni i zabíjet, pokud to bude nutné.

-VK-

Šéfredaktor AE News

 

Celý článek zde

 

 

Q.S.

Úroveň manipulace a zneužívání médií k likvidaci opozice v těchto volbách boří strop... Je to známka toho, že ty, kteří doposud pohodlně a s přehledem ovládali informační pole a politickou scénu v ČR, zachvacuje panika.

Kromě toho je zde evidentní příprava na vnitřní rozvrat ČR v případě, že volby nedopadnou, jak bylo naplánováno a jak nám zpočátku nasouvaly agentury v předvolebních průzkumech.

 

Cui bono?

 

"ČSSD se o výsledek voleb popere...."

Zdroj

Diskusní téma: Na scéně je další podvrh, tentokrát je terčem Tomio Okamura! Týden před volbami na něj vytáhli zfalšovaný dokument.

Datum: 13.10.2017

Vložil: slunko

Titulek: odpuštění

Vše co bychom měli odpustit jiným je pouhou zkouškou... jestli dokážeme to samé, spíš něco podobného horšího odpustit sami sobě.
Když totiž dokážeme odpustit někomu jinému - vždy měl důvod to udělat, bál se, cítil se ohrožený, něco důležitého nevěděl, nedokázal se vcítit do druhého - nechápal, že dělá něco špatného a nebo nic špatného neudělal, jen já měl špatné předpoklady... vynoří se obvykle (mlhavá) vzpomínka a tal nějak začínáme tušit, že jsem měl/a v něčem prsty a bylo to fakt nepěkný... proto nemám tak úplně čistý svědomí... vyčistit to odpustit sám/a sobě je doopravdy těžší, než odpustit druhému jeho chybu...
Všechny bolesti duše nás vychovávají... aby už nikdy...
Pocit ublížení, nadřazenosti a výčitky znamenají jediné - stud za vlastní vinu...

Datum: 13.10.2017

Vložil: slunko

Titulek: Zeman

Poslední stupeň chátrání Zemana spadá krátce poté, co "ho" Bostlová citovala. Něco v tom smyslu, že ho dcera zatáhla k satanistům - a jak mu je strašně dobře po jejich chlastu... Jasně, že Bostlová nabízí jen sřípky pravdy - ve změti manipulací satanistů - co chtějí vypustit, a jejího přesvědčení, víry a hlavně bytostí, které se kdykoliv dokáží převléct za cokoliv a také cokoliv předstírat ( po určitou dobu, nezvládají více hodinové předstírání, bez výpadku). Ale tohle opět sedí... satanisti dobře vědí, že i když Zemana přetáhnou na svoji stranu, nikdy ho nezmanipulují, aby je plně poslouchal a šel jim na ruku - takže mu rozhodně nebudou dávat neškodný ( nebo snad dokonce léčivý alkohol). Jak dlouho to vydržel, netuším, ale protože je stále mezi námi, nejspíš s ním přestal - jak dlouho bude otrava působit a jestli se z ní nějak zotaví....??? Takže likvidace Zemana jede na více úrovních - takováto by byla - kdy se zabije "vlastní" rukou - pro ně byla nejlepší... na nějaký nátlak je zvyklý.

Je vůbec zvláštní, jak satanisti už asi nemohou úplně bez rizika vraždit nevinné - asi se jim to citelně vrací...tak se prý vyvražďují mezi sebou - aby posílili peklo... Netuším k čemu jim to asi tak je... temno na Zemi a docela velkém okruhu kolem, nemůže být nijak posíleno, protože zdejší nápravné zaření pro bytosti bez hmotného těla (peklo) rozhodně nedosahuje takové temnoty, jako odcházející necitelné, nesnášenlivé, kruté bestie... ty musí o dům dál, zde se nepočítá s takovou temnotou... nevydrží tu - už jsem to mockrát psala, že temná bytost se musí chránit v blízkosti hmotného těla, jinak tu nevydrží... Zemřelý temný "člověk" - vůbec, bytost je rozsáhlá a nezmáčne se někomu do energetického pole... prostě se vyvražďují, aby se oslabili...

Když už to můžu napsat, znamená to, že už jich asi moc není - a vyvražďovat se nejspíš nebudou... Zvolili si sami, je s podivem, že stále jedou v těch stejných schématech, přitahují šrouby, když mají pocit ohrožení - aby ukázali sílu a moc, ale nepoučí se z toho... co je asi bude muset spolykat - ty zbytky?
Soucit nad krutým údělem je důležitou součástí této doby, to ale neznamená, že někdo bude škodit jen o vteřinku déle, než je z celkového vývoje nutné a že si to na sobě jednou neodpracuje... jak mu asi bude mezi takovými souvěrci, co ho zaučovali, úkolovali - do vraždění a způsobování utrpení miliardám lidí? Kdo mu poskytoval k tomu prostředky a zbraně.

Někdo má asi pocit, že neustále něco dělám ... občas mi odchází energie a neznám přesné mechanismy, jak a přesně na co ( přibližný důvod, ve správný okamžik bývám upozorněna a zasvěcena bývám pár hodin dopředu, opravdu taktiku neurčuji)... asi je to tak dobře, musím stát nohama hodně pevně na zemi, proto asi dělám rukama a musím se o svoje tělo dost starat. aby fungovalo, jak je potřeba...(jinak bych asi věčně poletovala někdě úplně mimo...)
Děkuji za pomoc, energetickou spolupráci dalších lidských bytostí, co mi stáli po boku v neděli, pondělí a úterý... na tohle bych sama sílu neměla... udržet požehnání na příšeře a tím ji poskytnout ochranu, aby ji nemohli probudit a zaúkolovat k dalším krutostem. Aby nakonec, nejspíš naposledy povečeřela své tvůrce a oživovatele... tohle sousto se pro ni asi stalo naprosto nestravitelným...

Kdo s čím zachází, s tím také schází... a přitom stačí tak málo - odpustit a přestat se mstít za minulé bolesti... každý mstitel už musí vědět, že se jeho situace vůbec nezlepšuje, ale s každým zločinem naopak zhoršuje...

Proč nezažít pocit štěstí a někomu pomoci? Udělat mu radost? Kdo ví, proč se některé bytosti brání být šťastnými? Když někdo skutečně chce pomoc a chce se změnit - vždy tu pomoc najde... není to lehké - svalit ze svého srdce balvany a stát se dospělou, sebeovládající se bytostí s vnitřním mírem, ale možnosti jsou vždy, stačí chtít...

Datum: 13.10.2017

Vložil: slunko

Titulek: Re: Zeman

Vše co bychom měli odpustit jiným je pouhou zkouškou... jestli dokážeme to samé, spíš něco podobného horšího odpustit sami sobě.
Když totiž dokážeme odpustit někomu jinému - vždy měl důvod to udělat, bál se, cítil se ohrožený, něco důležitého nevěděl, nedokázal se vcítit do druhého - nechápal, že dělá něco špatného a nebo nic špatného neudělal, jen já měl špatné předpoklady... vynoří se obvykle (mlhavá) vzpomínka a tal nějak začínáme tušit, že jsem měl/a v něčem prsty a bylo to fakt nepěkný... proto nemám tak úplně čistý svědomí... vyčistit to odpustit sám/a sobě je doopravdy těžší, než odpustit druhému jeho chybu...
Všechny bolesti duše nás vychovávají... aby už nikdy...
Pocit ublížení, nadřazenosti a výčitky znamenají jediné - stud za vlastní vinu...

Datum: 13.10.2017

Vložil: slunko

Titulek: Re: Re: Zeman

výčitky na někoho druhého...

Datum: 13.10.2017

Vložil: slunko

Titulek: Re: Re: Zeman

Omlouvám se za zmatky, párkrát mi příspěvek někam zmizel, předpokládala jsem, že se zobrazí dole, tak je tam dvakrát...

smysl.com

Díky tomuto člověku jsem dokázala ujít část cesty po temných koutech své duše.

Datum: 16.10.2017

Vložil: slunko

Titulek: Re: Re: Zeman

Podle aktivity Bostlové a zřejmě i satanistů, aby bylo uvěřeno, že příšera existuje, bych se asi měla ještě vyjádřit.

Je vyloženě vidět, jak mají stejný cíl - udržet při životě systém světa, který jim zajišťuje určitou moc, škoda i Bostlové jde víc o zachování vlivu na určitou skupinu lidí, než o pravdu a mír, bez katastrof... možná, že katastrofického scénaře se nedokáže zříci?

Moje energie nebyla potřeba od úterního ( 10.10.)večera asi 23:15... Děkuji za pomoc ostatním,kteři mi pomáhali, v práci jsem v pondělí a v úterý "padala na hubu" a další dva dny jsem se z toho dávala dohromady - z toho předchozího výdeje ( byla mi hrozná zima). Takže jsem tohle zažila dost silně.

Příšera není, pokud se chystají dovyživit nejaký potěr... jak myslí, nebo jen kouřově cloní. Každopádně už někdy v červenci jsem obětovala svoje ochranná křídla a od té doby jejich střípky plavou v oceánu a rozhodně vibračně nedovolí jakékoliv příšeře žrát lidi, pouze v tom případě, že už jsou mrtví. Pokud satanistům přjide efektivní zabíjet lidi a živit jimi příšeru - je to jejich věc, ale žádná příšera hrůzu vystoupením na pevninu nevzbudí... Kdyby ochrana křídel už nestačila nebo kdyby chtěli změnit lokaci příšery do jiného oceánu, věřím, že mi budou dána nová ochranná křídla, která opět v mžiku daruji na zmírnění osudu příšery...
Žádné předávání viny na stvořené bytosti nebude, každý si svoji zlobu zodpoví sám... A žádní mrtví satanisti si požehnání ode mne nevymohou, jen tak zadarmo - že přijdou, požádají. Páchali zločiny vědomě, ať si to, co si navařili snědí... ale tam kam patří - vibrační zákon jim automaticky ukáže kam musí odejít.

Psala jsem to proto, aby si někteří chytráci, co si myslí, že v tom umějí chodit a vyvlečou se, pochopili, že proti nim stojí mnohem mocnější síly, než si dokáží představit, pokud by mě zlikvidovali, jsou další, kteří dokáží svoje ochranná křídla obětovat... tohle nemají šanci zastavit. Jediné, co je potřeba, najít v sobě pud sebezáchovy a začít konečně společně pracovat na štěstí nás všech.
Tolik ochrany a pocitu štěstí ( z toho plynoucího), co jsem včera cítila, jsem už dlouho nazažila, jsem nejistá, ale tohle jsem si prožila.

Datum: 16.10.2017

Vložil: slunko

Titulek: Re: Re: Re: Zeman

Asi ve vzduchu visí otázka, proč jsem napsala o nedostatečné agresivitě příšery dříve...

Jsem nejistá a svým způsobem jsem čekala na potvrzení... a necítila jsem to jako vhodné, že bych měla.

Předpokládám tyto důvody: křídla někdo musel vyrobit, ty co se mi vyzářila dříve sama, byla malinká ( ve chvílích bezpečí) asi bezbarevná, ty která jsem dostala a darovala byla obrovská a nádherně barevná. Satanisti, pokud by o jejich střípcích v oceánu věděli, by určitě oceán pořádně zaneřádili a nevím nevím, zda by "výroba" křídel stačila, aby vyčistila oceán a ještě správně fungovala na příšeru. Byli mnohem silnější než teď...

A i přes značnou pomoc a řízení duchovních bytostí je potřeba vynaložit dostatek lidského úsilí, nemůžeme dostat nic zadarmo, nevážili bychom si toho. Chtělo by to se občas nějakými myšlenkami na naši budoucnost zabývat a přivolávat příjemné.

Nejspíš bylo potřeba nějak podpořit ty oblasti, kde Bostlové tým pobýval.

Ale organizovat se mohou jen lidé na nepříliš vysoké vibrační úrovni - jiní byli by pro systém nebezpeční, církev je jen velmi málo nebezpečná, i když její výsledky zanedbatelné nejsou, ale systém pomáhá udržovat.
Ale přijde doba kdy samotný systém bude dávat vibračně navýši lidi dohromady, až začne mít strach, že ten chaos neuřídí...

Přidat nový příspěvek