Na Krétě byla zachycena zásilka zbraní v kontejneru s pomocí pro uprchlíky.

10.09.2015 16:51

Řecká Pobřežní Stráž se zmocnila lodi, pašující zbraně a střelivo do EVROPY! 

"Radikální islamisté se snaží navazovat kontakty s uprchlíky z řad muslimů, kteří přijíždějí na území Německa, a verbovat je, prohlásil v úterý oficiální zástupce německého ministerstva pro ochranu ústavy (kontrarozvědky) v Severním Porýní-Vestfálsku.

„Existuje poměrně dost důkazů svědčících o podobných pokusech islamistických extremistů", prohlásil pracovník kontrarozvědky, kterého cituje list Welt. Řekl rovněž, že radikálové jednají jménem „jakýchsi dobročinných organizací, cílem ale je zapojit uprchlíky do salafitského ilegálního hnutí a zabránit integraci".
Dříve už šéf
 německé Federální výzvědné služby Gerhard Schindler prohlásil v interview pro tabloid Bild, že nevylučuje, že do Německa se jako uprchlíci dostanou teroristé, kteří jsou ve spojení se skupinou Islámský stát.

Rakouský časopis Direkt přinesl informační bombu. Na základě výslechů uprchlíků v rakouských táborech, zdroj vojenské tajné služby potvrdil, že imigrační vlnu pomáhají financovat americké organizace. 

Rakouská policie a tajné služby imigranty intenzivně vyslýchají. Například tábor Traiskirchen má pro tyto účely kolem 100 lidí. Podle zjištěných informací pocházejí prý peníze na financování převozu migrantů z velké části z Ameriky. 
Podle zdroje Direkt, jde o organizace z USA, které zaplatily, vybudovaly a neustále financují strukturu na převoz lidí ze Severní Afriky do Evropy. Podle tohoto zdroje prý už dříve poskytnuté důkazy naznačují, že za tímto obchodem s lidmi a migrační vlnou stojí americké peníze ve snaze oslabit Evropu a její integraci. 

A aby toho nebylo málo, rakouský informátor poznamenal, že jde o stejný, či velmi podobný scénář vyvolat rozkol v Evropě, jako jsme byli svědky na Ukrajině. 
Není zcela jasné, kde bral informátor pro svá tvrzení podklady. Pravdou však je, že na neutěšené situaci v Iráku i v Sýrii má Amerika a její agresívní politika v této oblasti, značný podíl. 

Poradce libyjské vlády Abdul Basit Haroun řekl pro BBC, že militanti Islámského státu jsou „pašováni do Evropy“. Podle něj pašeráci ukrývají ozbrojence Islámského státu na lodích naplněných imigranty. Úředníci v Itálii a Egyptě již dříve varovali, že IS radikálové by se mohli dostat do Evropy loděmi s migranty. Nicméně, odborníci upozorňují, že je velmi obtížné ověřit nebo posoudit taková tvrzení. Pan Haroun založil své tvrzení na rozhovorech s pašeráky v částech severní Afriky ovládaných militanty. Tvrdil, že IS dovoluje majitelům lodí pokračovat v jejich operacích výměnou za polovinu jejich příjmů.

Začátkem tohoto roku, agentura EU pro kontrolu hranic, Frontex, varovala před „možností“, že zahraniční bojovníci používali neregulérní migrační trasy na to, aby se dostali do Evropy. Egyptský velvyslanec ve Velké Británii varoval před „loděmi plných teroristů“, pokud mezinárodní společenství nebude konat."

 

Zdroj

Diskusní téma: Na Krétě byla zachycena zásilka zbraní v kontejneru s pomocí pro uprchlíky.

Datum: 10.09.2015

Vložil: Quintus

Titulek: Zbraně pro invazní síly?

Grécka polícia zadržala nákladnú loď Haddad 1. Posádka bola zo Sýrie a Egypta, pod vlajkou Bolívie. Zatiaľ otvorili len pár kontajnerov a už našli 5000 brokovníc a pol milióna nábojov vyrobených v USA.

https://www.cretapost.gr/183535/gia-defteri-imera-sinechizonte-i-erevnes-sto-ploto-oplostasio-tou-haddad1

Přidat nový příspěvek