Myslela som si, že ma zabijú... Videozáznam zo zásahu.

06.04.2018 10:01

Česká polícia vo štvrtok zverejnila video zásahu proti šiestim mužom z Alžírska, ktorých následne obvinila zo znásilnenia 35-ročnej cudzinky v pražskom hoteli. Muži boli zadržaní priamo v apartmáne hotela. Príslušný český obvodný súd poslal mužov kvôli hrozbe úteku do väzby

Zásah českej polície proti Alžírčanom
 

V prípade sa objavili ďalšie dôkazy. Proti šestici mužov nesvedčí len výpoveď znásilnenej ženy, ale aj niekoľko fotografií, ktoré nafotil jeden z mužov pri súloži na mobil. Polícia uvedené snímky našla, informuje portál Novinky.cz.

Osudná udalosť sa odohrala v pondelok v skorých ranných hodinách. Znásilnená turistka je Írka, ktorá priletela do Prahy so svojimi piatimi známymi. Po ubytovaní všetci zamierili do blízkeho nočného klubu.

Žena sa spoznala s dvoma Alžírčanmi a jeden z nich sa je zapáčil. Z klubu následne spolu opití odišli o 5.30. Írka vysvetlila, že s mladým Alžírčanom išla do jeho izby dobrovoľne, ale následne sa celá situácia zmenila.

V obvinení pražských kriminalistov sa uvádza, že poškodená žena nechcela v súloži pokračovať a mužovi to anglicky vysvetlila. On však začal byť hrubý, agresívny a nereagoval na odmietnutia a ďalej v súloži pokračoval.

Podľa zverejnených informácií muž následne poškodenú zaľahol svojím telom, ona sa mu pokúsila vzoprieť a po chvíli ho nakoniec odkopla z postele na zem. “Začal byť veľmi násilný a ja som sa s ním pobila,” opísala vyšetrovateľom Írka. Alžírčan sa údajne nahneval a odišiel z miestnosti.

Žena začala zbierať svoje oblečenie a pomaly sa obliekať. “On sa potom vrátil a jeho priatelia ma začali znásilňovať,” načrtla žena ďalšie desivé chvíle v hotelovej izbe. Mladá Írka mužov prosila, aby jej to nerobili, ti však na je prosby nereagovali. Žena tiež policajtom uviedla, že sa bála brániť. „Myslela som si, že ma zabijú,“ priblížila kriminalistom svoj strach.

Piati z obvinených mužov sú študenti vysokých škôl z dobre situovaných alžírskych rodín. Hlavný podozrivý – muž, ktorý priviedol ženu do svojej izby – pracuje na letisku v Paríži.

O 7.00 ráno muž odviedol ženu na recepciu a zavolal jej taxík. Írka však recepčnej nahlásila, že bola znásilnená. Na miesto prišla policajná hliadka, ktorú vraj ale Alžírčania odmietli vpustiť do apartmánu, takže policajti zavolali zásahovú jednotku. Tá sa potom dovnútra dostala pomocou baranidla.

Obvinení muži znásilnenie popreli, dvaja však uviedli, že s ňou mali sex, tvrdili ale že dobrovoľný. Nakoniec jeden z mužov sa policajtom priznal, že po jednej súloži začala žena kričať „nie“.

 

 

Zdroj

 

Q.S.

Znásilňování a podobná obohacení kultury by měla být trestná a ve společnosti potíraná jako zlo. Na druhé straně je nebývalá promiskuita a nezodpovědnost s jakou lidé žijí své životy. Nebo je ok jít opilá s cizincem na pokoj za účelem sexu? 

Diskusní téma: Myslela som si, že ma zabijú... Videozáznam zo zásahu.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek