My milujeme život, oni milují smrt, zvláště naši.

15.05.2018 18:46

Někteří lidí mi říkají, že není potřeba studovat problematiku islámu. Prý stačí vědět, že islám je problém. Jenže pak tito lidé nemají informace a nedokáží vést logickou polemiku se sluničkáří a obhájci islámu. Nedokáži jim odpovídat na jejich argumenty a nakonec se uchylují pouze k emocím. Díky tomu pak prohrávají takové debaty a vyvolávají dojem, že o islámu toho moc neví.

Právě proto se snažím překládat a vydávat v češtině knihy o islámské problematice. Například kniha bývalého muslima Alího Síny Jak porozumět Mohamedovi a muslimům se věnuje tomu, proč mnohdy přátelští a mírumilovně vypadající muslimové najednou zmagoří a jdou vraždit lidi. tak jako rodina indonéských muslimů, která neváhala na oltář smrti položit Alláhovi i životy svých malých dětí a to jen proto, aby mohli zabíjet křesťany ... 

Otec rodiny Dita Oepriarto a matka rodiny Puji Kuswati s dětmi, to oni vraždili při útocích na křesťany v Indonésií  

Zdroj fotografie: abc.net.au

 

K vražednému běsnění této indonéské muslimské rodiny se nádherně hodí citát Alího Síny:
 
"My milujeme život, oni milují smrt, zvláště naši. My chceme koeexistenci, muslimové chtějí ovládat. My věříme v rovnost, muslimové věří v nadřazenost. Islám se nemůže změnit a z toho plyne, že se ani muslimové nemohou změnit. Tyto hodnoty jsou vlastní islámské duši. Islámské myšlení je nekompatibilní se západním myšlením. Muslimové se nemohou a nebudou integrovat. Segregují se, vytvářejí své vlastní komunity a usilují o to, aby si podmanili ostatní a vládli jim. Čím více porostou ve svých počtech, tím více ztratíme své svobody, až do naší porážky a ztráty naší země a identity. "
 
 

Diskusní téma: My milujeme život, oni milují smrt, zvláště naši.

Datum: 16.05.2018

Vložil: Martin Rubáš

Titulek: Islám nejde reformovat

Islám nejde reformovat. Bylo to a bude radikální a netolerantní náboženství. Zatím všechny pokusy o reformaci islámu selhaly. naposledy v Německu při otevírání liberální mešity.

https://www.epshark.cz/clanek/107/nemecky-pokus-o-liberalni-islam_14

Přidat nový příspěvek