Muslimská komunita v Praze byla už před 10 lety napojena na Muslimské bratrstvo, čeští muslimové jsou radikalizovaní, dokonce radikálnější, než arabští muslimové.

30.09.2015 17:37

Ex-post: Česká televize vystřihla šokující informace z reportáže o muslimech v ČR!

Reportáž ČT z roku 2005 o infiltraci do mešity na Černém Mostě v Praze, kterou jsme zde na AE News nedávno publikovali (video zde), má po 10 letech dohru. Hlavní představitel (Habíb), český muslim, který skrytou kamerou natáčel uvnitř muslimské komunity reakce a názory jednotlivých členů společenství, nyní poskytl rozhovor o věcech, které se do původního dokumentu před 10 lety nedostaly. Česká televize byla tehdy před lety natolik zhrozena některými skutečnostmi, které Habíb zjistil, že se rozhodla je z původní reportáže před 10 lety zcela vypustit.

Muslimská komunita v Praze už tehdy byla napojena na Muslimské bratrstvo, čeští muslimové jsou radikalizovaní, dokonce radikálnější, než arabští muslimové, uvnitř jejich komunit panuje hierarchický systém podobný řídícím strukturám mafie, bití žen, extrémistické pojetí víry, to všechno v původní reportáži ČT nezaznělo. Toto svědectví je tak dalším střípkem do mozaiky děsivé reality, která začíná v Česku nabírat ty samé konkrétní obrysy islamizované Evropy, které už teď zažívá Německo, Švédsko, Francie nebo Velká Británie.

Zdroj

Diskusní téma: Muslimská komunita v Praze už tehdy byla napojena na Muslimské bratrstvo, čeští muslimové jsou radikalizovaní, dokonce radikálnější, než arabští muslimové.

Datum: 30.09.2015

Vložil: Quintus

Titulek: Strašit lidi přece média

umí akorát Ruskem. To je nejen dovoleno, ale je to přímo povinné. A taky nehrozí podřezání....

Přidat nový příspěvek