Muslimové žijící na Blízkém Východě a v Africe si o lidech ze Západu myslí, že jsou to nejhorší pokolení na tomto světě.

09.02.2018 16:59

My, Evropané jsme si vytvořili kulturu, která je ubohá a zkažená a proto nemá šanci přežít. Uctíváme podle nich homosexualitu, alkohol a drogy. Praktikujeme nemravný sex, za který bychom měli být okamžitě zabiti.

Tohle si o nás myslí lidé, kteří k nám přicházejí po desetitisících. Velebíme humanismus a toleranci jako nové evropské hodnoty a ctnosti, které však našimi hodnotami nikdy nebyly. Uznávali jsme krev a čest stejně jako oni. Pro muslimy, následníky Alláha a jeho proroka Mohameda humanismus představuje slabost, se kterou se muslimové nikdy neztotožní. Jejich prorok od nich vyžaduje sílu a víru. Slabostí pohrdají. Pohrdají naším slabošským a nemravným způsobem života a proto už nyní nám profesor Bassim Salah El-Shafy může říct, že křesťané prohráli svůj boj o existenci.

Muslimů žije v Evropě 70 miliónů. Za deset let jich bude 130 miliónů. Naše populace nemá dost dětí, ženy nerodí a proto upadneme časem do zapomnění. Muslimové jsou silnější každým rokem, zatím co my každým rokem slábneme. Jednoho dne se vzbudíme a uvidíme muslimy jak při melodii Ummeti Kad Laha Fecrun vztyčují vlajku Allahovu nad naše metropoly a budeme vědět, že náš život sa definitivne končí. Evropa žila celá storočí v multikultuře.

Měli jsme francouzskou, německou, anglickou kulturu a ta už téměř neexistuje. Jediná kultura, která bude v Evropě akceptovatelná jako jediná bude Islám. Literární díla budou spálená stejně jako obrazy, zničíma vaši architekturu. Nic po nás nezůstane. Jako bychom nikdy neexistovali.

 

Když si čtete profesora Bassima Salaha El-Shafy, tak chtě nechtě musíte přiznat, že v něčem má pravdu. nedělám to ráda, ale musím napsat v čem se nemýlí.

1. Uctíváme:
homosexualitu
alkohol
drogy

Ne, že bychom ji uctívali, ale naše tolerance šla do takové extrému, který se rovná slabošství. Nikomu normální nevadí odlišná sexuální orientace, ani je nechceme házet ze střechy jak to dělají muslimové, ale také chceme, aby duhový pochod byl normální a ne průvodem nahých úchylů předvádějících vše od sadomaso až po vystrčené holé zadnice a penisy.

—–Na naši obranu bych dodala, že pro nás není normální mít sex se zvířaty, zabíjet je jen pro potěšení, spát s dětmi a zabíjet ženy jen tak pro zábavu. Také je nebereme i s dětmi do otroctví. Musím však přiznat, že se děje i u nás, ale je to trestné, kdežto u nich normální stav.

2. Jejich prorok od nich vyžaduje sílu a víru. Slabostí pohrdají. Náš Bůh od nás vyžaduje lásku a pochopení a to je v očích muslimů slabost. Jenže, kde je ta láska a pochopení v tomto dravém prostředí, kde hlavní meta jsou peníze, majetek, pohodlí a teprve potom mravnost, čest, láska, soucit.

——Na naši obranu zase podotknu, že my máte od Boha dané milovat všechny lidi, tedy i muslimy. Oni nás mají právo podle Alláha zabíjet.

3. Souhlasím, že se u nich děti rodí jak na běžícím páse a my pomalu a jistě vymíráme. Zbytečně se neříká, že válku nepotřebují, protože nás umlátí dělohami svých žen.

—–Tady obranu nemám, protože je fakt, že ženy dávají přednost jiným věcem než mateřství a taková společnost nemůže dlouhodobě vydržet. Ti silnější ji prostě časem pohltí.

4. Měli jsme francouzskou, německou, anglickou kulturu a ta už téměř neexistuje. Naprosto souhlasím. Tyhle kultury už jsou v zániku a hodiny bijí dvanáctou. Při současné politice nemám pocit, že to jde zvrátit.

—–Obranu pro ně nemám, protože za hloupost se krvavě platí.

——Jedna naděje tu je. Všimli jste si, že profesor nenapsal kulturu Slovanskou. Ano, ta žije a je jen na nás jestli ji nenecháme zahynout a spojíme Slovany v jeden celek. Je nás hodně a můžeme tvrdě bránit naše hodnoty a nenechat se zničit a vymřít po meči i po přeslici.

 

Milena Doušková

 

Q.S.

Pokud bych to hodnotil z pohledu současného stavu a dle vládnoucí ideologie západu, tak chtě nechtě musím s muslimy v tomto souhlasit.

Politika slabosti, autogenocidy a rozkladu: cs.gatestoneinstitute.org/11863/usa-evropa-nejhorsim-ideologickym

Diskusní téma: Muslimové žijící na Blízkém Východě a v Africe si o lidech ze Západu myslí, že jsou to nejhorší pokolení na tomto světě.

Datum: 09.02.2018

Vložil: slunko

Titulek: mateřství na druhé koleji?

Většina žen, když se jich zeptáte by do práce v dnešních poměrech ani nepáchla, kdyby mohla jinak zajistit děti, aby neskončily pod mostem ( alespoň do doby osamostatnění dětí - ne plné ekonomické). Mužovy příjmy na to obvykle nestačí, tak co se tu pořád řeší?

Zeptejte se starších žen - kolik jich má kompletní ženské orgány. Jsou udřené, nevydržely tu zátěž, tak jsou zmrzačené a to nastupovaly do pracovního procesu, který nebyl tak tvrdý jako dnes. To společnost z žen učinila stroje na vydělávání peněz - i když dostávají jen malou část - je to směšné a někdo, dokonce ženy se do jejich " nemateřskosti" ještě troufají obout? Tak tohle je opravdu ostuda.

Kdyby ještě ženy netrpěly sociální vyloučeností během mateřství, neměly by už vůbec důvod do práce chodit. A to nepočítám jak se někteří muži pořád dívají na ženy skrz prsty - že je doma s děckem a nevydělává - tak jakápak rovnoprávnost ( v různých podobách - takto přímočaře to málokdo přizná).
Kolik je matek samoživielek a to kupodivu nejsou žádné kariéristky - že by od nich chlap utekl, že by neunesl jejich úspěch - ne to on neunesl odpovědnost za rodinu. A tak se na další generaci předává - udřená matka, zmrzačené žena - dobrá žena a matka.

Datum: 11.02.2018

Vložil: slunko

Titulek: Re: mateřství na druhé koleji?

A ještě poznámku o mrzačení žen - opět se někde otevřela ženská obříska, pochopitelně to není stejné, ale zdejší ženy prochází mrzačícím procesem, mnohem méně krutým s podobným dopadem nejpozději u porodu. Když doktor nenastřihne rodící ženě hráz - není spokojen. To, že po každém nástřihu se problém stupňuje - hráz je tužší a vyšší - nikoho nějak nezajímá. Komplikuje jak hojení, další porod, tak i milostný život - ale to nic není - pro zdravotnický systém - doktor ženu zmrzačit chce - tak si střihne a když ne - tak se klidně mstí. Jediný nástřih hráze je opodstatněný, když pomáhá dítěti ven, které už je v tísni. Ostatní " důvody" jsou výmluvy k opodstatnění terorismu na ženě.
Takhle si společnost váží ženství, pak se ovšem nemůže divit, že žena v sobě už nenajde dost síly - vychovat syny v galantní a milující muže tím, že jim dá dost pevné hranice obzvlášť, když to otec nezvládá nebo absentuje vůbec.

Přidat nový příspěvek