Možnost falešné identity může být hračkou pro každého, kdo se bude chtít dostat do Evropy tímto způsobem, a to včetně bojovníků IS, Al-Káidy nebo z jakékoliv jiné ozbrojené skupiny.

17.09.2015 10:02
Za 750 eur falešný syrský pas do Evropy

Novinář Harald Doornbos z Nizozemska dokázal za méně než dva dny a za 750 eur získat falešný syrský cestovní pas pro cestu do Evropy .

Novinář zvolil osobu premiéra Nizozemska pro fotografii a jeho jméno změnil z Mark Rutte na syrské Malek Ramadan s rodištěm v Damašku.

„Vše, co potřebujete, je telefonní číslo na člověka „zvláštně vyškoleného“ a po zaplacení 750 eur a po 40 hodinách máte cestovní pas,“ – řekl novinář.

Zpráva je důkazem že získání takového dokumentu může být pro Syřany hračka. Možnost falešné identity může být hračkou pro každého, kdo se bude chtít dostat do Evropy tímto způsobem, a to včetně bojovníků IS, Al-Káidy nebo z jakékoliv jiné ozbrojené skupiny.

 

 

Diskusní téma: Možnost falešné identity může být hračkou pro každého, kdo se bude chtít dostat do Evropy tímto způsobem, a to včetně bojovníků IS, Al-Káidy nebo z jakékoliv jiné ozbrojené skupiny.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek