Míra přetekla a i na mírnou českou povahu je té manipulace příliš...

07.07.2015 16:07

Imigrační tsunami ještě zřetelněji než kdykoli v minulosti odhaluje antievropskou a protinárodní podstatu politiky EU. Odhaluje také primární podřízenost EU zájmům americké administrativy, která zjevně disponuje řadou instrumentů, jimiž drží evropské politiky v šachu. Tento fakt ovšem naše politiky neomlouvá a měli bychom jim připomenout, vůči komu nesou odpovědnost.

Především však musíme znovu a znovu opakovat, že jednou z hlavních příčin současného náporu migrantů na Evropu byla a je extrémně nebezpečná politika Západu, zejména pak USA, která zvedla stavidla migrace od střední Asie přes Blízký východ až po Afriku. Bez korekce dosavadního trendu se bude situace dále zhoršovat. Nemůžeme po libosti likvidovat funkční vlády zemí, do jejichž vnitřního uspořádání nám nic není. Nesmíme podporovat tak temné síly – jako jsou např. protagonisté Islámského státu – kvůli prosazování vlastních ekonomických a geostrategických zájmů.

Zdůraznění míry odpovědnosti je mimořádně důležité, neboť obnažuje neomalenost, s jakou se odpovědné figury snaží rozložit odpovědnost za imigraci na lidi, kteří nemají s jejich předchozími rozhodnutími nic společného. Všimněte si také, že i u nás dnes nejhlasitěji volají po přijímání nelegálních migrantů ti, kteří dříve volali po bombardování a převratech v zemích, které jsou dnes zdrojem neštěstí místních i nás Evropanů. Za všechny si neodpustím citát vizionáře Karla Schwarzenberga (r. 2011): „Pád režimu Muammara Kaddáfího otevírá novou etapu historie svobodné Libye, která je z mnoha hledisek velmi důležitá pro klidný vývoj a bezpečnost celé oblasti.“

Přijmeme-li nelegální imigranty do ČR, pocit nespravedlnosti enormně vzroste. Doposud se totiž nepodařilo vyřešit ani romský problém a většinová společnost už má dost experimentů na bázi pozitivní diskriminace. Chce vidět výsledky. Navíc stále hlasitěji varuje politické reprezentanty, že míra přetekla a i na mírnou českou povahu je té manipulace příliš.

Zdroj

Diskusní téma: Míra přetekla a i na mírnou českou povahu je té manipulace příliš...

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek