Milí presstituti z mediální žumpy Syndikátu novinářů ČR!

10.04.2018 17:07

Syndikát novinářů ČR se pomalu změnil na další udavačskou úderku, která má utišit ta stáda hlupáků rozjívených ze svobody slova, kterou zatím mají. Syndikát ústy Marka Zouzalíka, tohoto času předsedy územního sdružení pro Prahu a Středočeský kraj Syndikátu novinářů ČR a presstituta v Bakalově mediální žumpě, oznámil v pořadu Newsroom České televize, že si došlápne na svobodu slova. Prostě došlápne. Budou padat trestní oznámení. Syndikát jeho ústy tak prohlásil, že si přeje, aby byli lidé umlčeni.

 

A jak tak zjišťuji, tak Miloš Zeman měl zase pravdu. Česká televize ve spolupráci s Bakalovým presstitutem Zouzalíkem předstírají upřímné obavy o demokracii v republice. Jako řešení vidí v tom, v čem se shlédly všechny nesvobodné režimy. Tedy v upírání možnosti se vynadávat. Za bolševika se nesmělo zařvat, že je Husák vůl. Teď se nesmí zařvat, že Zouzalík je presstitut. A na just je, presstitut jak vyšitý a korunovaný, pokud se propůjčil k něčemu takovému. Ale čemu se divit v sektě Bakalovy mediální žumpy, že.

Syndikát jako záruka

„Aktivně se angažuje za svobodu shromažďovat, analyzovat a šířit informace prostřednictvím tištěných a elektronických médií, svobodu vyjadřovat názor včetně svobody kritizovat, oponovat vládám a politickým a ekonomickým strukturám, veřejným nebo soukromým,“ píše se na webu Syndikátu. Na tak silná slova si jeden musí říct – konečně někdo, kdo se postará o to, aby se mohlo křičet o Zouzalíkovi, že je presstitut. A ono nic, slova jsou jen slova, činy jsou činy. A Syndikát slova popírá a přechází v činy. A ty jdou zcela mimo prohlášení samotného Syndikátu. Válka je mír, svoboda je otroctví, nevědomost je síla, že jo, presstituti ze Syndikátu. A presstituty z mediálních žump nedefinují slova, ale právě činy.

Je označení Marka Zouzalíka presstitutem urážka? Nemyslím si to. Podle slov Syndikátu se jedná o analýzu stavu a faktickou kritiku. To vše bez dlouhých slovních průjmů shrnuto do jednoho výstižného slova presstitut. A hlavně, je to vyjádření osobního přesvědčení a postoje. Proti tomu šly represivně všechny nesvobodné režimy. Bakalova sekta se očividně snaží nastolit právě takový režim. Nebo se mu po takovém režimu stýská?

Proč tolik presstitutů a mediálních žump?

Marek Zouzalík, tohoto času stále ještě v Bakalově mediální žumpě, se v reportáži pořadu Newsroom České televize ohradil právě proti těmto dvěma označením. Pro svou buzeraci veřejnosti a vyvolávání strachu si totalitní Syndikát zvolil online program SocialWatch. Něco jako estébáci štěnice, napíchnuté telefony a sledování v offline režimu. Každé použití slov Husák je vůl Zouzalík je presstitut na sociálních sítích se pak může setkat s nahlášením policii a pak logicky i s uniformovaným mužem, který vám bude dělat problémy. Vyvolá se tím u vás strach… a nastane ticho. Musí. On si to tak Zouzalík totiž představuje. Stejně jako kdysi bolševici, jako nacisti. Ticho, vládneme. Ticho, modelujeme pravdu. Ticho, my jsme důležití.

Celý pořad Newsroom můžete shlédnou ZDE. Slovní průjem pana Zouzalíka najdete v čase 14:30. A ano, dobrou chuť, pokud právě obědváte.

Jako solidární gesto se svobodou slova by bylo vhodné, aby tato dvě slovní spojení vložil do svého komentáře na sociálních sítích každý, kdo nechce napříště jen mlčet nebo říkat pouhé „ano, pane, rozumím, pane“.

Nenapadá mě jiná možnost, než se přihlásit do Syndikátu novinářů ČR. Co to tam mají ovládnout Zouzalíci se svými dětinskými touhami po totalitě. Trucovitě sedí na pískovišti a fňukají, že jim někdo vzal lopatku. Ne lopatku, celou páteř jim odejmul a tak tam sedí, dokonale bezpáteřní a chtějí trestat ty dole, stejně, jako se Caligula vydal bojovat s celou armádou proti mořským vlnám. Také měl pocit, že má výhru v kapse.

Nutno upozornit na jednu nesrovnalost. Česká televize ve svém pořadu Newsroom nesprávně uvedla, že Marek Zouzalík je předseda. Neuvedla ovšem čeho. Z jejího dezinformačního popisku tak vyplývá, že pan Zouzalík je předsedou celého Syndikátu novinářů ČR. Není. Tím je Adam Černý (také, mimo jiné, presstitut Bakalovy mediální žumpy). Marek Zouzalík je pouze předsedou Syndikátu novinářů ČR územního sdružení pro Prahu a Středočeský kraj. A jelikož toho měl málo, tak se stal ještě předsedou kontrolní skupiny Syndikátu novinářů ČR. Pokud bude Česká televize mystifikovat neúplným informováním, může si neznalý divák dosadit k Marku Zouzalíkovi prozaické předseda JZD. Chybu neudělá, Česká televize prostě napsala - předseda, Syndikát novinářů ČR.

 

 

Diskusní téma: Milí presstituti z mediální žumpy Syndikátu novinářů ČR!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek