Máme podporovat přistěhovaleckou politiku nebo ne?

22.08.2015 10:19

Obyčejný člověk, tedy ten, který nesedí v Bruselu ani v české vládě a který už ani náhodou nedosahuje myšlení akademické elity, tak ten aby v to měl guláš. Slitovat se nad lidmi, ženami, matkami, dětmi, starci, ale též nad spoustou zdatných mladíků, kteří utíkají před válkou a přemýšlet humánně a vítat je? Anebo si, když už ne nad videí, ukazujícími nárůst konfliktů a nezvladatelnost situace, tak přinejmenším nad informacemi, že členské země zapojí proti migrantům policii a armádu, zapochybovat, jestli se naopak neděje něco nehumánního vůči Evropanům, když jsou ozbrojené složky aktivovány k jejich obraně. Nebo ať mi někdo vysvětlí, proč čeští (nejen) politici a nejlepší mozky země vyzývají lidi k přijetí politiky, když ta má za následek, že česká vláda posílí ochranu hranic 2600 vojáky a ministr Babiš na ní přednostně vyčlení finanční prostředky (zde) …

Selský rozum mi říká, že nevím, kam se všichni ti lidé do Evropy vejdou. Dále mi selský rozum nebere argument, že migranti mají zachránit vymírání Evropy, když zároveň EU nejen že nedělá nic pro zvýšení porodnosti v Evropě, ale především dělá vše pro likvidaci rodin. A za další – v UK žije už čtvrtá generace přistěhovalců, která se dosud nenaučila anglický jazyk, tak o jakém začleňování je řeč?

A selský rozum mi říká, že pravdu možná ukazuje video, které bylo v Česku na tn.cz prezentováno jako „utajené“ a ze kterého je možná zřejmý jediný účel přistěhovalecké politiky, a to rozklad Evropy (a ta 3. válka, ke které má dojít mezi křesťany a muslimy?):

Na závěr – bez zajímavosti není ani tato zpráva: zde

Zdroj

Diskusní téma: Máme podporovat přistěhovaleckou politiku nebo ne?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek