Lži a teror.

05.09.2017 22:05

Znacizovaní henleinovci a němečtí nacisté se  ruku v ruce lhaním a terorem probojovali k druhé světové válce. Jejich pohrobkové nyní staví dějiny na hlavu. Ze svých obětí dělají zločince. Ze zločinců, kterými sami byli, vytváří obraz obětí. Kam se takto nyní můžou až prolhat? Jaké následky vše toto může mít?

 

Údajně jsme z Němců v první Československé republice udělali národnostní menšinu. Ano, sami Němci se považovali za národ a dožadovali se v době vzniku republiky, a dokonce i poté, práva na sebeurčení, které jsme jim údajně odepřeli.

 

Ani nikdo z vítězných spojenců "české Němce" nepovažoval za národ a nikdo, přes jejich vytrvalé snahy, se ani zmínkou nezastal jejich údajného práva na sebeurčení. Na mírové konferenci Němci se svými "právy" šeredně ztroskotali. Konference o jejich požadavcích, které považovala za nicotné, ani nejednala. "Naši Němci" si bez ohledu na to právo na sebeurčení nadělili. Bylo jim jedno, že je nikdo neuznal. V republice demonstrovali, uchylovali se k násilí a v době před Mnichovem i i k teroru. Zavraždili či zranili stovky našich lidí. Hitlerovcům pomohli Československou republiku zničit. Chtěli domů do říše. Jejich přáním jsme vyhověli. Po válce, na základě rozhodnutí Spojenců z Postupimi, jsme je do Německa odsunuli. Tam jsou doma, tam ať zůstanou!

 

Masivní falšování dějin dostihne Čechy jako v roce 1938, tvrdí nepravdivě sudeti. My naopak věříme, že  masové falšování dějin dostihne sudety, jak již jednou se stalo.

 

K. Malý

ČNL