Lidi probuďte se, vstaňte, jděte do ulic a řekněte nahlas, co si myslíte a co opravdu chcete!

25.08.2015 11:42

Bude mi padesát let, jsem matka, babička a docela obyčejný člověk. A také miluji svou vlast, je to můj domov, tady jsem se narodila, tady žiju a tady také jednou zemřu. Nemohu být lhostejná k tomu, co naši mocipáni provádějí s naší vlastí.

Nemohu nečinně přihlížet tomu, jak naši mocipáni pošlapávají odkaz našich předků, jak vydávají naši vlast napospas hordám barbarů,  kteří přicházejí do naší země jen rabovat, ničit, plenit, znásilňovat a zabíjet. Barbarům, kteří nikdy nebudou ctít naši kulturu a naše zákony. Jsem tedy rasista, když veřejně prohlásím, že budu bojovat za to,aby naše kulturní hodnoty, náš jazyk, naše národní zvyky zůstaly zachovány i našim potomkům?

Nemusíte se mnou souhlasit. Ale myslíte si, že se vás to netýká, že se vše vyřeší tak nějak samo a vy tím tak nějak proplujete? Opravdu si to myslíte? Co řeknete jednou vašim potomkům, vnoučatům, až se vás zeptají, co jste dělali v době, když jste měli možnost něco změnit? Až se Vás vnučka zeptá, babičko, proč ukamenovali moji maminku?

svaty vaclav

Opravdu tohle chcete? Nastal čas, kdy nestačí jen sedět doma na gauči, či v hospodě u piva a rozčilovat se. Mocipáni s pomocí médií z nás vychovávají jen tupé stádo ovcí. Není na čase jim říci, že my nejsme jen hloupé ovce?
Lidi probuďte se, vstaňte, jděte do ulic a řekněte nahlas, co si myslíte a co opravdu chcete! Možná se bojíte, chápu to, ale věřte, že strach je přirozený každému člověku a je třeba se mu postavit. Ano, můžou umlčet a persekuovat jednotlivce, ale co zmůžou proti masám?

Braňme a ochraňujme odkaz našich předků pro naše potomky!!!

Jsem na sebe hrdá, že jsem dokázala překonat svůj strach. Budu svou vlast bránit proti všem nepřátelům, kteří by ji chtěli zničit a jsem připravena za ni položit i svůj život, bude-li to třeba. A co vy? Přemýšlejte o tom.

 

Michaela Holubková

Zdroj

Diskusní téma: Lidi probuďte se, vstaňte, jděte do ulic a řekněte nahlas, co si myslíte a co opravdu chcete!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek