Který z obyčejných občanů tato zvěrstva zaregistroval a pochopil, do jak umně spletené sítě nás postupně Sobotkova vláda a Brusel zamotávají?

24.11.2017 07:26

Ano! Smyčka se utahuje,sbohem naše republiko, vítejte bezprávní občané v bezprávné rozvojové kolonii!

Poznenáhlu, nenápadně. Lisabonská smlouva, Dublinské dohody, TTIP přejmenovaný na CETA, Dublin 2, Agenda 2030 (v podání Sobotkovy vlády Strategie 2030),vnucování legalizovaných imigrantů z Německa, podřízenost národních států korporacím.....

Sobotkova vláda a parlament budou v české moderní historii bezpochyby označeni za rekordmany v rozdávání české nezávislosti, kus po kuse, nenasytným nadnárodním korporacím, nekompetentním vládcům v Bruselu a za oceánem, to vše za použití světových organizací (OSN, jejich institucí a neziskovek). 

Koho tento fakt doopravdy zajímá a je vlastenec, přečte si ty smlouvy a popřemýšlí o tom , do jaké pozice náš národ a stát dostaly. Jsem si jist, že z toho, co se dozví, nebude hezkých pár nocí spát. 

Jenže který z obyčejných občanů tato zvěrstva zaregistroval a pochopil, do jak umně spletené sítě nás postupně Sobotkova vláda a Brusel zamotávají, aby nás jako jedovatý pavouk mohli znehybnit a vysát!

 

Jiří Kobza

Diskusní téma: Který z obyčejných občanů tato zvěrstva zaregistroval a pochopil, do jak umně spletené sítě nás postupně Sobotkova vláda a Brusel zamotávají?

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek