Konspirace se opět ukázala pravdivou? Generál Wesley Clark vyzval k zavírání „neloajálních“ Američanů do internačních táborů.

28.07.2015 20:54

Americký politik a penzionovaný generál Wesley Clark vyzval v televizním pořadu americké stanice MSNBC k internaci neloajálních Američanů ve sběrných táborech, podobně jako tomu bylo v USA za II. sv. války [1]. Wesley Clark se celkem sympaticky odkopal a na plná ústa sdělil v přímém přenosu všem „neloajálním“ Američanům, že je čeká koncentrační tábor, pokud nebudou souhlasit s kroky americké vlády. Wesley Clark jmenovitě vyzval k detenci podezřelých osob z ideologické a politické opozice vůči americké vládě.

Wesley Clark ve videu navrhuje i něco, co by se dalo nazvat „domovními důvěrníky“, když uvádí, že někteří naturalizovaní Američané nebo jejich děti nejsou v USA šťastní a cítí vůči zemi zášť, protože nemají práci, nebo nemají přítelkyni, a proto je třeba je sledovat a pomoci jim, aby se dostali zpátky do americké komunity. Prostě role velkého bratra, který to myslí dobře. To znamená dozor, odposlechy, špiclování, sledování.

33903clark_large.jpg
Gen. Wesley Clark

Wesley Clark uvedl: „Musíme identifikovat lidi, kteří se nejpravděpodobněji budou radikalizovat. Musíme tomu učinit přítrž na samotném počátku!“ Generál usuzuje, že svoboda slova by měla být relativní a připomíná historii, že každý Američan, který za II. sv. války podporoval Hitlera, byl také internován a jeho cesta tak logicky vedla do některého z amerických koncentračních táborů za II. sv. války v USA. Clark tak přirovnává dnešní americkou politickou opozici amerického establishmentu k podporovatelům Hitlera a III. Říše za II. sv. války. Dále generál uvedl, že i Velká Británie, Německo a Francie budou muset přehodnotit politiku na svých národních úrovních ve vztahu k internaci osob, které se radikalizují podobným způsobem jako v USA. Tedy jasný příkaz z USA směrem do Evropy. Dají se proto brzy i v Česku očekávat politické kroky vedoucí ke kriminalizaci opozice, opozičních hnutí, názorů a v neposlední řadě serverů.

Toto skandální televizní vystoupení Wesleyho Clarka je oficiálně dáváno do souvislosti se střelbou ve městě Chattanooga ve státě Tennessee, kde byli postříleni čtyři příslušníci námořní pěchoty [2]. Útočníkem byl Muhammad Youssef Abdulazeez, americký občan, ovšem ještě předtím (jako nezletilý) občan Jordánska a narozený v Kuvajtu. Střelba je označována na alternativních médiích v USA za další nepovedenou „false flag“ operaci FBI, kdy vyšetřovatelé se snaží teď narychlo dokázat, že nešlo o teroristický čin, ale o reakci útočníka způsobenou nadměrným užíváním léků a opiátů. Není to poprvé, kdy se medikace a léky mají stát zástěrkou pro čin naverbovaného operativce FBI, který se vymkl z podkontroly agentům FBI, podobně jako při bombovém útoku v Bostonu nebo při masakru ve škole v Sandy Hook [3]. Ve všech případech figurují agenti FBI, provokační schémata, léky, opiáty a bezprostřední reakce vlády, která ihned využívá tragické události pro prosazování své agendy (instalace kamer na ulicích v Bostonu, zákony a granty pro nákupy policejních dronů ve městech, gun-free zóny ve školách, omezení prodeje zbraní a střeliva, posílení dozoru a špiclování mezi sousedy).

Střelba je nyní využívána některými americkými politiky pro legalizaci koncentračních a sběrných táborů v USA, které by měly být doplňkem amerického globálního chudnutí. Infrastruktura táborů, které již od roku 2000 připravuje americká federální agentura pro mimořádné události (FEMA) [4], je navržená tak, že umožní jejich využití jako pracovních táborů a samostatných výrobních jednotek nezávislých na financování ze strany federální vlády. Americké výdaje na sociální smír dosahují rok od roku vyšších částek, takžepřemístění chudých lidí do koncentračních táborů vyřeší doslova orwellovským způsobem dva problémy: Snížení nezaměstnanosti a likvidaci opozice, protože především chudí a ekonomicky neúspěšní lidé mají logicky proti vládě nejvíce výhrad a představují největší zásobárnu potenciálních radikálů. Takové řešení už zde jednou v historii bylo, německé pracovní lágry za II. sv. války nebo ruské gulagy fungovaly na stejných principech. Stejná slova použil i prezident Obama, který ve videu níže vysvětlil potřebu „prodloužené vazby“ pro ty Američany, kteří by mohli v budoucnu něco špatného provést a není je možné zatím odsoudit, protože ještě nic neprovedli…

[VIDEO] Obama vysvětluje potřebu preventivních internačních táborů pro Američany… aby se nemohli v budoucnu dopustit něčeho špatného…

Wesley Clark je bývalým vrchním velitelem NATO a velitelem ozbrojených sil v Evropě, osobně řídil bombardování Jugoslávie v roce 1999. Wesley Clark patří do mocenského křídla válečných jestřábů v Pentagonu, které se zformovalo za vlády Billa Clintona v 90. letech. Do této mocenské skupiny patří i bývalá ministryně zahraničí USA Madelaine Albright.

Budování koncentračních táborů probíhá v USA na plné obrátky a alternativní média o tomto přináší zprávy už posledních 15 let. Až dosud se tyto informace označovaly za konspirace ze strany mainstreamu, ale projev Wesleyho Clarka na MSNBC odkryl všechny karty. Internační tábory mají být řešením pro všechny neloajální Američany. Kdo nemá rád McDonald’s, není loajální Američan, asi bude extrémista. Kolik může být v USA „neloajálních“ Američanů, tedy těch, kteří nesouhlasí s politikou amerických vlád? Ta čísla půjdou do milionů.

Zdroj

Diskusní téma: Konspirace se opět ukázala pravdivou? Generál Wesley Clark vyzval k zavírání „neloajálních“ Američanů do internačních táborů.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek