Koncepce společné bezpečnosti a Dostatečně všeobecné teorie řízení.

01.03.2018 22:38

Koncepce společné bezpečnosti a Dostatečně všeobecné teorie řízení a jak se vše konkrétně projevuje v řízení České republiky…. dále Šest priorit zobecněných prostředků řízení…a Konceptuální moc

Hosté: 

Jindřich Vavruška / Fond konceptuálních technologií Ing. Jaroslav Tichý / ANS PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D. / ANS

 

Zdroj

 

Q.S.

Aneb cesta z pekla

 

Diskusní téma: Koncepce společné bezpečnosti a Dostatečně všeobecné teorie řízení.

Datum: 03.03.2018

Vložil: vidlak

Titulek: Hox

Pozri tusim 7 Velicka na Budkovi. Ak nepochopis, budem hladat dalej. Snad do jarnej polnohospodarskej sezony stihnem. Pozdrav cerveneho byka a prijemny vikend.

Datum: 04.03.2018

Vložil: Hox

Titulek: Re: Hox

Zkus být méně kryptický, pochybuju že někdo má na tvoje hádanky náladu. Jestli nejsi schopný napsat konkrétně o čem mluvíš, pak to asi ani nevíš.

Datum: 06.03.2018

Vložil: vidlak

Titulek: Re: Re: Hox

Studuj tolstyje knigi gp vp cccp. Ja mam cas. Najskor nech sa premelie politicka kriza. Po dalsie, nieco napisem a pan Hox ma posle do patebin. Tusim si rovno zmenim nick na pastebin vidlak. Skus sa upokojit chlapce. Patrim k najnizsej vrstve, skor suterenu pyramidy poznania a moci, ty si vyssie a davas to patricne najavo.

Datum: 06.03.2018

Vložil: Hox

Titulek: Re: Re: Re: Hox

Jak se dalo čekat, odpověď v osobní rovině a jinak skutek utek, tajemný jak hrad v karpatech. Tak pro info, z jedné mailové diskuse.

Koukal jsem i na toho Velička na Budkovi, a nic takového, co tvrdil Vidlák jsem tam neslyšel. Mluvil pouze o tom, že i pohled na KSB a DVTR se u autorského kolektivu postupně měnil, což je přirozené, a že nebudou žádné přednášky ke Koránu, protože vztah člověka s bohem je jeho individuální soukromá věc, a o třech ůrovních informací v Koránu. Takže nic, co naznačoval Vidlák tam není.

Datum: 03.03.2018

Vložil: vidlak

Titulek: Otazka

Patrite k ateistickej povodnej odnozi kob, ci k novej teistickej?

Datum: 03.03.2018

Vložil: Hox

Titulek: Re: Otazka

Jakožto člověk, který vytvořil stránky věnující se KOB, nechápu o čem mluvíš, můžeš specifikovat?

Přidat nový příspěvek