Kolik Vašich peněz ještě potřebuje Afrika?

04.01.2018 14:36

 

Zdroj

 

Q.S.

V plánovaném a zřizovaném globálním ghettu už budou všichni závislí. Chápete? Koroporace budou drancovat zdroje a levnou pracovní sílu všude a bez omezení, pod ochranou svých médií, svých politiků, svého papeže, svého imáma, svých NGO, skrz které budou distribuovat životní minimum všem svým budoucím otrokům. Ještě zbývá pár drobností: 

1. zrušení států, jejich stmelení pod velké územní celky přímo řízené 1% skrz nikým nevolené orgány /v realizaci/

2. zrušení hotovosti /v realizaci/

3. naprostá kontrola informačního pole /cenzura a regulace šíření názorů a myšlenek na internetu/ povinný elektronický dohled nonstop nad všemi aktivitami jednotlivce /v realizaci/

Legislativně skrz OSN, EU atd. se k tomu přibližujeme každým dnem. Přičemž jednotlivé kroky jsou spolu v synergii a navzájem se propojují. Dokud past nezaklapne, nebude celkové propojení naprosto zřetelné. Teprve ve finále, kdy už jednotlivec nebude mít  možnost se vzepřít, se obludnost budovaného globálního koncentráku projeví v celé "kráse". Poněkud se to zadrhává, ale nevidím jediný důvod k optimismu a ztrátě bdělosti. Naopak.

Přemísťování obyvatelstva /"tahle zem patří všem" - kdopak asi tahle hesla, memy vymýšlí, vytváří a šíří? když patří všem není vaše, váš stát není váš, váš pozemek není váš, váš dům není váš, vaše rodina není vaše, vaše děti nejsou vaše, váš život není váš.../ je toho v této vrcholné fázi nedílnou součástí. Po zaklapnutí už ovšem žádný svobodný pohyb pro většinu otroků nebude přicházet v úvahu. Momentálně je to vějička pouze k zakrytí skutečného dopadu řízené migrace, čímž je trvalé rozbití a rozrušení homogenních etnických, náboženských, národnostních a kulturních celků, které jsou v současnosti poslední překážkou zavedení globální kontroly populace a tím trvalé světovlády 1% nad lidstvem.

Tyto 3 body budou trvale prosazovány a protlačovány všemi možnými cestami. Vy je nepotřebujete, ale jsou nezbytnými předpoklady ovládnutí a s posilováním integrace globální moci budou stále zřetelnější v každodenní realitě každého jedince, jemuž je přisouzena role pouhého lidského zdroje, částečky v soukolí obřího mechanismu odosobněné bezcitné temnoty...

Kdo má ještě vlastní oči a uši, ten vidí a slyší a chápe. Kdo už se na svět dívá cizíma očima a ušima, už nechápe, protože vidí a slyší jen to, čemu se dobrovolně odevzdal. Ze slabosti, pohodlnosti, ztráty své svobodné existence.

Obchodníci s iluzemi již stojí ve frontách...

Diskusní téma: Kolik Vašich peněz ještě potřebuje Afrika?

Datum: 04.01.2018

Vložil: Josef Švejk

Titulek: Náprava.

Jestliže Vám někdo život ničí, usmějte se a vezměte ho tyčí!

Datum: 04.01.2018

Vložil: Quintus

Titulek: Re: Náprava.

Pěkně řečeno. Stádu je vtloukáno od rána do večera, že mu život ničí Putin, náckové, Okamura, Babiš, Trump, agenti Kremlu, hetero, homo a dost jich tomu i věří... tudíž se těma tyčema budou brzy mlátit po hlavě navzájem. Dle plánu.

Datum: 05.01.2018

Vložil: Cleo

Titulek: Re: Re: Náprava.

Nejhorší na tom je, že si toho nejsou vědomi mladí - a to nemyslím dnešní dvacetileté, ale zejména třicátníky a těsně nad...Když o něčem takovém začnu, zírají na mě otevřenou hubou (s prominutím), jestli jsem nepřílítla z Marsu...

Přidat nový příspěvek